Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (09.02.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Nīderlandes uzņēmums saskaras ar izaicinājumu – uzņēmumam nepieciešama uzlabota uzpildes iekārta matraču ražošanai, kas atbilstu ergonomikas, kvalitātes, noplūdes novēršanas, stabilitātes un vieglas apkopšanas prasībām.
Tiek meklēti uzņēmumi, zinātnieki vai izgudrotāji, lai noslēgtu pētniecības sadarbības līgumus
POD: TRNL20230104008
 
Nīderlandes ģimenes uzņēmums, kas darbojas matu kosmētikas nozarē, vēlas rūpēties par planētu un cilvēkiem. Uzņēmums meklē ilgtspējīgas tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, lai uzlabotu: 1. ūdens patēriņu un notekūdeņu novadīšanu, 2. enerģijas patēriņu un 3. cieto atkritumu apsaimniekošanu saviem biznesa partneriem: frizētavām.
Pētniecības institūcijas un MVU tiek aicināti piedāvāt jaunus risinājumus vai uzlabot esošās tehnoloģijas, noslēdzot pētniecības sadarbības līgumu.
POD: TRNL20230110004
 
Nīderlandes jaunuzņēmums, kas atrodas Roterdamas apgabalā, ir specializējies pārvadājumos starp Apvienoto Karalisti un ES. Kravas satura kontrolei uzņēmums meklē tehnoloģiju, kas uzrādītu, kas un cik daudz ir iekrauts prāmju piekabēs.
Uzņēmums meklē partnerus, kas var piedāvāt risinājumus, noslēdzot komerclīgumu ar tehnisko palīdzību vai pētniecības un attīstības līgumu.
POD: TRNL20230110003