Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (11.08.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Spānijas MVU meklē testēšanas vidi, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi mazumtirdzniecības veikalos.Šis procesu automatizācijas uzņēmums, kas specializējas elektronisko ierīču ražošanā, meklē apģērbu, tekstilizstrādājumu, juvelierizstrādājumu, pārtikas un citu preču ikdienas cenu uzraudzības pakalpojumu sniedzējus, lai saskaņā ar pētniecības vai sadarbības līgumu pilnībā varētu pabeigt un nodrošināt mākoņdatošanas programmatūras sistēmas darbību.
POD reference: TRES20220623009

Nīderlandes valsts aģentūra un daļa no 4 valsts aģentūru konsorcija, kas kontrolē visus cietumus Nīderlandē, Grieķijā, Beļģijā un Spānijā, meklē inovatīvu risinājumu narkotiku atklāšanai.
Lai atrastu pareizo tehnoloģiju, viņi kopā ar starptautisku konsorciju ir uzsākuši tirgus konsultācijas. Pēc konsultācijas tiks veikta iepirkuma procedūra, lai atlasītu uzņēmumus, ar kuriem tiks slēgti komerclīgumi. Paredzēts pārbaudes posms.
POD reference: TRNL20220615022

Uzņēmums meklē veidus, kā labāk palīdzēt diagnosticēt govs piena alerģiju (CMA) agrīnā vecumā, lai sniegtu savlaicīgu aprūpi/konsultāciju ar CMA sirgstošu bērnu vecākiem.
Vēlamais sadarbības veids – noslēgt komerclīgumu ar tehnisko atbalstu.
POD reference: TRFR20220707024

Inovatīvs ziedu nozares uzņēmums no Nīderlandes veido sezonas kolekcijas, izmantojot neparastus augu kātus, veidojot unikālas ziedu kompozīcijas. Uzņēmums vienmēr izmanto tikko grieztus augstas kvalitātes ziedus tieši no audzētāja un piegādā saviem klientiem, izmantojot augstās tehnoloģijas un inovatīvu platformu.
Uzņēmums meklē risinājumus, kā piegādāt savu produkciju pilnībā pārstrādātā un pārstrādājamā iepakojumā.
POD reference: TRNL20220704001