Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (12.05.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Spānijas programmatūras uzņēmums izstrādājis jaunu platformu, kas savieno klientus ar pārvadātājiem, publicējot kravas pieprasījumus, kurus nekavējoties redz lielākā daļa transporta uzņēmumu, kas var atbildēt uz izsaukumu. Kravas automašīnu pieejamība un izmaksas tiek apstiprinātas 30 minūšu laikā. Klients nospiež vienu pogu, lai apstiprinātu, un kravas automašīnas sāk pārvietoties uz iekraušanas punktiem ar visiem atjauninājumiem, kas ir redzami platformā. Tehnoloģija ir koncepcijas stadijā, un uzņēmums vēlas noslēgt finanšu līgumu.

Spānijas universitāte ir izstrādājusi metodi arhitektūras projektu izstrādei ar Voronoi diagrammu palīdzību, kas ļauj ātri iegūt dažādas izmantošanas iespējas telpā. Turklāt klients var redzēt rezultātu reāllaikā.
Tiek meklēti izstrādātāji un konstruktori, kurus interesē noslēgt tehniskās sadarbības līgumus.

Itālijas jaunuzņēmums ir izstrādājis un patentējis videi draudzīgu ražotni, kas optimizē spirulīnas ražošanu. Ražošanas procesā tiek izmantota enerģija un siltums, kas iegūti no biogāzes, izmantojot biomasu, kas tiek iegūta anaerobās pārstrādes procesā tajā pašā ražošanas procesā. Ražošanas apjoms tiek palielināts desmit reizes, salīdzinot ar citiem ražošanas procesiem ar tādu pašu zemes platību.
Uzņēmums piedāvā šo novatorisko tehnoloģiju, noslēdzot komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību.

Grieķijas MVU, kas specializējas molekulārajā attēlveidošanā, piedāvā pirmsklīniskos pakalpojumus jaunu savienojumu testēšanai in vitro, ex vivo un in vivo, tostarp multimodālai attēlveidošanai.
Tiek meklēti gan publiskie, gan privātie, jebkura lieluma partneri, kas aktīvi darbojas biomedicīnas pētījumu jomā. Piedāvātie sadarbības veidi ir noslēgt līgumus ar tehnisko palīdzību, kā arī pētniecības un attīstības sadarbības līgumus.

Spānijas MVU ar plašu pieredzi blokķēdē ir izstrādājuši zemā koda platformu, kas paātrina digitālo transformāciju uzņēmumiem, ļaujot integrēt šo tehnoloģiju uzņēmuma biznesa procesos un sistēmās. Tā ir Blockchain-as-a-Service (Blokķēde kā pakalpojums) (BaaS) un programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) platforma, kas ļauj ātri un vienkārši izveidot augstvērtīgus risinājumus.
Uzņēmums vēlas noslēgt licences līgumus.