Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (8.09.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Nīderlandes uzņēmums meklē jaunuzņēmumus, universitāšu pētniecības grupas un/vai uzņēmumus, kas jau ir izstrādājuši vai izstrādā novatoriskus rīkus, tehnoloģijas vai citus veidus rīsu zaudējumu samazināšanai visos piegādes ķēdes posmos.
POD: TRNL20220805008

Nesen izveidots Austrijas pētnieciskais centrs ar pieredzi insulta un asinsvadu novecošanās neirorehabilitācijā, izmanto darbā virtuālo/paplašināto realitāti, robotus un neiro-attēlveidošanas metodes. Centrā tiek izmantotas inovatīvas pieejas pielāgotai un efektīvai pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanai, izmantojot neiroskaitļošanas modelēšanu.
Centrs meklē privātos un publiskos sadarbības partnerus jaunu tehnoloģiju izstrādes jomās, noslēdzot pētniecības un/vai tehniskās palīdzības līgumus.
POD: TRAT20220728005

Rumānijas uzņēmums izstrādā adaptētas mobilās lietojumprogrammas izglītības nozares vajadzībām.
Uzņēmums meklē starptautisku partneri ar pieredzi runas atpazīšanas mašīnmācīšanās algoritmu izstrādē.
POD: TRRO20220806001

Nīderlandes āra mēbeļu mazumtirdzniecības uzņēmums jau 2 gadus klientiem piedāvā iespēju nodot savus vecos un lietotos izstrādājumus. Tomēr matračus un guļampaklājiņus nevar nodot otrreizējai pārstrādei, jo nav ilgtspējīgu risinājumu.
Uzņēmums meklē partnerus, kas var piedāvāt risinājumus vai idejas āra matraču, guļampaklāju ilgtspējīgai pārstrādei.
POD: TRNL20220901016