Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (16.02.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Spānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar mākslīgā intelekta (AI) programmatūras risinājumiem, meklē licenciātus un izplatītājus savai maskēšanās, slēpšanās un maldināšanas (CCD) tehnoloģijai, kas paredzēta militārajiem transportlīdzekļiem. Minētais vairoga risinājums palielina izkliedēto vienību aizsardzību, vienlaikus saglabājot vienkāršību un pragmatismu, kas nepieciešama pašreizējos apstākļos.
Piedāvātie sadarbības veidi – noslēgt investīciju līgumu vai komerclīgumu ar tehnisko palīdzību.
POD: TOES20230111008
 
Uzņēmums no Dienvidpolijas piedāvā inovatīvus, klienta vajadzībām pielāgotus iepakojumus no koka, kas atbilst dažādiem standartiem. Uzņēmums ražo eiropaletes (epal), vienreizējās lietošanas paletes, jumta kopņu koka elementus, kā arī pārdod malku. Modernā tehnoloģija ļauj izpildīt jebkuru pasūtījumu. Produkti tiek izgatavoti rūpīgi un saskaņā ar spēkā esošajiem standartiem.
Uzņēmums piedāvā sadarbību, noslēdzot komerclīgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TOPL20230104017
 
Kāda Vācijas universitāte izstrādājusi treniņu ierīci cilvēkiem, kuri cieš no diabētiskā pēdas sindroma. Mērķis ir novērst problemātisku čūlu veidošanos un no tām izrietošu pēdas amputāciju.
Augstskola piedāvā noslēgt licences līgumus, kā arī līgumus ar tehnoloģisko palīdzību.
POD: TODE20221108007
 
Apvienotās Karalistes uzņēmums ir pasaulē vadošais difūzijas savienošanas eksperts, kas panāk nevainojamu savienojumu starp līdzīgiem un atšķirīgiem materiāliem, piemēram, Al, Cu, Ti, Co sakausējumiem, Ni supersakausējumiem, nerūsējošajiem tēraudiem un pusvadītājiem. Uzņēmums var ražot arī daudzslāņu priekšmetus, piemēram, kompaktas siltuma atgūšanas iekārtas.
Uzņēmums meklē metāla detaļu ražotājus tādās nozarēs, kā piemēram, medicīnas un kosmosa nozares ar mērķi noslēgt tehniskās un pētniecības sadarbības līgumus.
POD: TOGB20230111014