Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (17.03.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, detalizētāki apraksti ir pieejami, un ar tiem var iepazīties, rakstot uz een@techcenter.lv.

Vācijas MVU piedāvā automātisku fluorescences analizatoru kā diagnostikas rīku skābekļa līmeņa un šūnu vitalitātes mērīšanai audos reāllaikā.
MVU meklē partnerus, kurus interesē ražošana un mārketings.
 
Francijas uzņēmums, kas izstrādā ugunsdrošības barjeras, tostarp ugunsdrošus un bioloģiskus izolācijas materiālus un saistvielas, ir sasniedzis savu produktu pārdošanas stadiju un meklē partnerus rūpnieciskās ražošanas uzsākšanai.
Uzņēmums meklē partnerus, kuri ir ieinteresēti 1) iegūt licenci un attīstīt produktu ražošanu un tirdzniecību vai 2) kopīgi izstrādāt jaunus ugunsizturīgus produktus atbilstoši partneru vajadzībām
 
Itāļu pētnieki ir izstrādājuši tehnoloģiju, kas uztver un izvada no biogāzes CO2, ko var pēc tam atkārtoti izmantot arī pārtikas un dzērienu nozarē.
Pētnieki piedāvā sadarbību, noslēdzot komerclīgumu ar tehnisko palīdzību.
 
Spānijas tehnoloģiju uzņēmums ir izstrādājis mākoņa platformu, lai palīdzētu pārvaldīt starptautiskos sūtījumus ātrāk un drošāk nekā tradicionālās sistēmas. Platforma vienkāršo un savieno loģistikas procesus, garantējot caurspīdīgumu, izsekojamību un drošību, izmantojot Blockchain tehnoloģiju.
Uzņēmums vēlas noslēgt ilgtermiņa komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību vai pakalpojumu līgumu ar starptautiskiem kravu pārvadājumu uzņēmumiem, importētājiem un eksportētājiem, kuriem nepieciešama digitālā transformācija.
Lasīt vairāk: https://saite.lv/BNh
 
Spānijas MVU ir izstrādājis mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju reāllaika gaisa apdraudējumu (putnu, dronu) atklāšanai un potenciālā apdraudējuma novēršanai.
Uzņēmums piedāvā klientam/investoram izveidot tehnoloģiju nodaļu, dodot iespēju klientam/investoram piekļūt uzņēmuma intelektuālajam īpašumam, ieskaitot iekārtu un programmatūras pirmkodu, ražot jaunas iekārtas, izstrādāt jaunas funkcijas un pielāgot neironu tīklu efektivitāti, noslēdzot licences vai finanšu līgumus.
Lasīt vairāk: https://saite.lv/mAS