Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (17.11.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Lietuvas MVU izstrādājis bezatkritumu netermālās plazmas un uz funkcionāliem pārklājumiem balstītu baseina ūdens attīrīšanas sistēmu bez ķimikāliju pielietošanas. Tā palīdz pārvarēt problēmas, kas radušās, izmantojot bīstamas uz hloru bāzētas ķimikālijas, kā arī ozonu saturošus risinājumus.
Uzņēmums vēlas sadarboties, noslēdzot tirdzniecības, licences vai ražošanas līgumus.
POD: TOLT20221025005
 
Vācijas universitāte ir izstrādājusi bezvadu magnetoelektrisku organisko gaismas diodi, ko var izmantot dzīvos organismos. To var izmantot, lai laboratorijas dzīvniekiem mērķtiecīgi izraisītu noteiktu uzvedības modeli.
Universitāte piedāvā noslēgt licences vai tehnoloģiju sadarbības līgumus.
POD: TODE20221020012
 
Itālijas neatkarīgo pētnieku kopums piedāvā novatorisku elektroenerģijas ģeneratoru, kas izmanto troposfēras vējus, ko sauc arī par “reaktīvajām plūsmām”.
Tiek meklēti enerģētikas sektorā aktīvi uzņēmumi ekskluzīvu tehnoloģiju un zināšanu pārnesei līdz ar sinerģisku prototipa izstrādi. Piedāvātie sadarbības veidi – noslēgt tehniskās sadarbības vai pētniecības līgumus.
POD: TOIT20221103027
 
Francijas uzņēmums izstrādājis jaunas terapeitiskās antivielas, kas vērstas uz imūnreceptoriem.
Uzņēmums meklē partnerus, lai gūtu apstiprinājumu jaunās terapijas iedarbībai vēža un iekaisumu ārstēšanā, izmantojot jaunas in vitro vai in vivo metodes. Uzņēmums vēlas noslēgt licences līgumus, kā arī pētniecības un/vai tehniskās sadarbības līgumus.
POD: TOFR20221018001
 
Šveices uzņēmums ir izstrādājis īpaši izturīgu un pilnībā pārstrādājamu augstas stiprības ātri cietējošu betonu. Šis betons piemērots jebkura veida būvniecībai, kur nepieciešama ātra projekta izpilde vai betona remonts un atjaunošana.
Uzņēmums meklē būvniecības uzņēmumus no visas pasaules, kā arī lidostas un ceļu pārvaldes, kurām nepieciešams ātri cietējošs betons. Šveices uzņēmums piedāvā noslēgt komerclīgumus ar tehnisko palīdzību un tehnisko sadarbību, lai nodrošinātu pareizu betona ieklāšanu.
POD: TOCH20221012007