Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (19.01.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Spānijas IT MVU ir izstrādājis uzlabotu video un attēlu analīzes platformu, kas veic video analīzi bez cilvēka līdzdalības. Tās pamatā ir mašīnmācīšanās un mākslīgie neironu tīkli. Šo rīku var ieviest gan atsevišķi, gan nemanāmi integrēt jaunā vai jau esošā tehnoloģijā.
Uzņēmums meklē IT integratorus vai galalietotājus, lai noslēgtu komerciālus līgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TOES20220804007
 
Īrijas uzņēmums ir izstrādājis tirgū vienīgo pieejamo maršruta optimizācijas programmatūru, kas paredzēta tieši piena produktu ražošanas un transportēšanas vajadzībām. Programmatūras platforma palīdz transporta operatoriem samazināt izmaksas un oglekļa emisijas, izmantojot precīzu maršrutu optimizāciju un plānošanu.
Uzņēmums meklē izplatīšanas un sadarbības partnerības, noslēdzot komerclīgumus un / vai tehniskās sadarbības, investīciju vai pētniecības līgumus.
POD: TOIE20221221004
 
Itālijas jaunuzņēmums ir izstrādājis mākslīgā intelekta — AI lietojumprogrammu, lai veicinātu cilvēka un mašīnas sadarbību ikdienas dzīves procesos. Programmatūra palīdz lietotājiem veikt uzdevumus, izmantojot AI metodes (semantiskā analīze, padziļinātā mācīšanās, dabiska valodas apstrāde).
MVU piedāvā digitālajā pārejā ieinteresētajiem uzņēmumiem noslēgt komerclīgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TOIT20221221020
 
Ukrainas MVU piedāvā uz AI balstītu programmatūru asinsspiediena mērīšanas ierīcēm. Programmatūra nodrošina paplašinātu, kā arī papildu diagnostiku sporta, kosmosa un militārajā medicīnā, ikdienas uzraudzību, fitnesa, profilaktiskās un funkcionālās pārbaudes. Programmatūra ir balstīta uz pulsācijas analīzi, kas tiek reģistrēta asinsspiediena mērīšanas laikā.
MVU vēlas noslēgt programmatūras licences līgumus, kā arī komerciālus līgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TOUA20221220022
 
Itālijas jaunuzņēmums, kas darbojas mehānisko transportlīdzekļu detaļu ražošanas jomā (NACE C29.3), ir patentējis inovatīvu tehnoloģisku ierīci, kas paredzēta visu veidu mehānisko transportlīdzekļu 2 vai vairāk asu bremzēšanas efektivitātes palielināšanai. Līdz ar to bremžu sistēma kļūst par dubulto bremžu sistēmu un uzlabo jau esošo tehnoloģiju: tas nozīmē palielinātu vieglo un kravas automašīnu ceļu satiksmes drošību.
Tiek meklēti transporta nozares uzņēmumi, lai noslēgtu licences, ražošanas vai finanšu līgumus.
POD: TOIT20221228009