Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (21.07.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Spānijas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums piedāvā vismodernāko optimizācijas rīku pārdošanas prognozēšanai, ražošanas plānošanai un iepirkumiem. Šis rīks integrē ātru un jaudīgu katra uzņēmuma produkta pārdošanas rekorda statistisko analīzi ar biznesa informāciju un piegādes ķēdes stāvokli, lai nodrošinātu optimizētu ražošanas un iepirkuma plānu.
Uzņēmums meklē partnerus licences līguma vai komerclīguma noslēgšanai ar tehnisko palīdzību.

Ukrainas universitāte piedāvā elektroķīmiskās metodes tehnoloģiju daudzslāņu funkcionālo pārklājumu uzklāšanai. Uzmanība tiek vērsta pārklājumu uzklāšanas ekoloģiskajiem aspektiem un iespējai tos izmantot zaļajās tehnoloģijās. Vara-niķeļa pārklājumu tehnoloģija ir tehnoloģiju gatavības līmenī (TRL) 4. Pārējo pārklājumu tehnoloģija ir TRL 3 gatavības līmenī.
Universitāte meklē partnerus no rūpnieciskajām un akadēmiskajām aprindām, lai noslēgtu pētniecības un tehniskās sadarbības līgumus.

Spānijas IKT pētniecības centrs ir izstrādājis sistēmu, kas atvieglo bezvadu sensoru tīklu ātru un vienkāršu izvietošanu, konfigurēšanu, nodošanu ekspluatācijā, lietošanu un apkopi. Pamatojoties uz patentētiem algoritmiem, rīku komplektiem un patentētu tehnoloģiju, lai uzraudzītu mezglu sakaru kvalitāti tīklu vidē, izvietošanas posmā vadība notiek, balstoties uz savienojamības kvalitāti.
Pētniecības centrs meklē partnerus, lai noslēgtu licences līgumus, komerclīgumus ar tehnisko palīdzību.

Somijas uzņēmums ir izstrādājis risinājumu, kā atgūt siltumenerģiju no dušas ūdens un tādējādi radot 40% enerģijas ietaupījumu mājsaimniecībās. Risinājumu ir viegli uzstādīt gan būvniecības posmā, gan renovācijas projektos.
Uzņēmums meklē licenciātus savai patentētajai enerģijas taupīšanas tehnoloģijai.

Vācijas pētniecības institūts ir izstrādājis mobilās neinvazīvās signalizācijas sistēmas prototipu pacientiem, kuri cieš no nepietiekamas skābekļa padeves neparedzētas elpošanas apstāšanās dēļ, riskējot ar nosmakšanu. Ierīce ir novietota aiz auss un pamodina lietotājus, ja viņi netīši piemieg, ļaujot pacientiem normāli dzīvot dienas laikā.
Institūts vēlas noslēgt pētniecības un attīstības vai komerciālus līgumu ar tehnisko palīdzību ar uzņēmumu, lai prototipu izstrādātu par tirgum gatavu ierīci.