Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (24.11.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Nīderlandes uzņēmumam ir nepieciešama izmaksu prognozēšanas sistēma, kas izmanto mākslīgā intelekta (AI) tehnoloģiju, lai sakārtotu pieejamo informāciju.
Viņi meklē partnerus, kas gatavi sākt ar Agile ieviešanu un ir gatavi mācīties un attīstīties kopā ar Nīderlandes uzņēmumu. Uzņēmums piedāvā noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību potenciālajiem partneriem, kuri var izstrādāt izmaksu prognozēšanas sistēmu, kas izmanto AI.
POD: TRNL20221102018
 
Keramikas sienu, grīdas un dārza flīžu vairumtirgotājs no Nīderlandes, kas ar flīžu ieklāšanas uzņēmumu starpniecību piegādā grīdas un sienu flīzes veikalu un izstāžu telpu grīdām gandrīz visām lielākajām mazumtirdzniecības ķēdēm Nīderlandē, meklē risinājumus, kā izstrādāt ilgtspējīgas dārza flīzes.
Piedāvātie sadarbības veidi – noslēgt pētniecības sadarbības vai komerclīgumu ar tehnisko atbalstu.
POD: TRNL20221014032
 
Basku rūpniecības uzņēmums meklē medicīnas ierīču izstrādes jaunuzņēmumus, lai pilnveidotu savu uzņēmējdarbību, izstrādājot ražošanas procesu atbilstību tīru telpu standartiem ISO 13485 un ISO 7.
Rūpnieciskās akcelerācijas atbalsts sastāv no sekojošiem elementiem: medicīnisko ierīču ražošanas un tam nepieciešamajiem cilvēkresursiem. Investīcijas ražošanas procesos – 500m2 tīru telpu 1000m2 lielā industriālajā ēkā (pēc izvēles paplašinot līdz 3000m2).
POD: TRES20221013014