Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (25.08.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Profesionāls Vācijas futbola klubs meklē jaunuzņēmumus, lai ar digitāliem risinājumiem radītu globālu, emocionālu pieredzi faniem visā pasaulē. Šim nolūkam tiek meklētas digitālas idejas un risinājumi. Uzņēmumu interesē kopīgi attīstīt vai izmantot jau izstrādātus risinājumus.
Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt tehniskās sadarbības līgumu. Šis pieprasījums ir daļa no atvērta inovācijas izaicinājuma jaunuzņēmumiem.
POD: TRDE20220707025

Grieķijas uzņēmums, kas ražo augstākās kvalitātes konservētus augļus, vēlas iegūt atbilstošu tehnoloģiju augļu (galvenokārt persiku, aprikožu un bumbieru) kvalitātes/mīkstuma pakāpes noteikšanai pirms kompostēšanas procesa sākuma.
Tiek meklēti partneri, kas varētu nodrošināt pieprasīto tehnoloģiju un piedāvāt tehnisko atbalstu. Vēlamais sadarbības veids ir noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību.
POD: TRGR20220216001

Neliels Vācijas jaunuzņēmums meklē partneri, lai ražotu jaunas nagu lakas pudelītes atbilstoši ilgtspējībai un jaunajām lietošanas prasībām. Pudelītēm jābūt izgatavotām no stikla un plastmasas, taču iespējams apspriest alternatīvas. Partnerim ir jāpiedalās dizaina pabeigšanā un jāspēj ražot gan mazas, gan lielas sērijas. Vēlamais sadarbības veids ir noslēgt ražošanas līgumu.
POD: TRDE20220719023

“Industry 4.0 Open Innovation & Acceleration” programma meklē novatoriskus tehnoloģiju jaunuzņēmumus no visas pasaules. Šī ir publiskā un privātā sektora iniciatīva, atvērto inovāciju platforma, kas izveidota kopā ar industriālajiem uzņēmumiem.
Viņi meklē jaunuzņēmumus, kas izstrādā Industry 4.0 produktus/pakalpojumus, kas piemērojami viedās rūpniecības, tīras enerģijas un ilgtspējības, veselības un pārtikas nozarēm. Atlasītie jaunuzņēmumi 5 mēnešu laikā vadīs apmaksātu Industry 4.0 projektu vienam vai vairākiem programmas partneruzņēmumiem un saņems finansiālu atbalstu līdz 150 000 eiro apmērā.
POD: TRES20220721019