Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (27.10.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Lietuvas Universitāte, kas apvieno 13 institūtus, 3 pētniecības centrus un 22 laboratorijas, ir izstrādājusi un piedāvā troksni mazinošu asfalta maisījumu. Šo tehnoloģisko risinājumu var izmantot ceļu posmos apdzīvotās vietās vai to tuvumā, nodrošinot satiksmes trokšņa samazinājumu.
Universitāte meklē sadarbības partnerus, ar mērķi noslēgt licences līgumus vai komerclīgumus ar tehnisko atbalstu.
POD: TOLT20220929007

Korejas uzņēmums, kas specializējas digitālajā veselības aprūpē, ir izstrādājis veselības uzraudzības risinājumu, kas var izmērīt sirdsdarbības ātrumu, asinsspiedienu, stresa līmeni un elpošanu, izmantojot viedtālruņa kameru. Šis risinājums palīdz izmērīt veselības rādītājus bez spiediena manšetes vai viedpulksteņa.
Jebkura organizācija, kurai nepieciešama šāda tehnoloģija, var būt potenciāls partneris, noslēdzot komerclīgumu ar tehnisko atbalstu.
POD: TOKR20220930001

Šveices MVU, kas nodarbojas ar piesārņoto vietu sanāciju, piedāvā risinājumu radionuklīdu izvadīšanai no notekūdeņiem, kuri satur organisko vielu atliekas. Procesus var vienkārši un ātri pielietot pie normālas temperatūras un spiediena.
Uzņēmums meklē interesentus, lai noslēgtu komerciālās vai tehnoloģiskās sadarbības līgumus.
POD: TOCH20220921004

Lietuvas Universitāte, kas apvieno 13 institūtus, 3 pētniecības centrus un 22 laboratorijas, ir izstrādājusi un piedāvā riepu tekstilšķiedru paneļus no pārstrādātām riepām. Šis tehnoloģiskais risinājums uzlabo telpu skaņas un siltumizolācijas īpašības.Universitāte meklē partnerus saskaņā ar licences līgumu vai tehnoloģiskās sadarbības līgumu.
POD: TOLT20220929005