Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (29.09.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Vācu izgudrotāju komanda piedāvā ventilācijas sistēmu, kas ievērojami palielina radiatoru veiktspēju. Sistēmu var viegli uzstādīt, tādējādi atvieglojot pāreju no fosilajām apkures sistēmām uz elektriskajiem siltumsūkņiem.
Tiek meklēti industriālie partneri tālākai sistēmas attīstībai un laišanai tirgū. Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību.
POD: TODE20220809006

Lietuvas zinātnieki piedāvā kvantu kaskādes lāzera pusvadītājus.
Tehnoloģiju var saņemt, noslēdzot licencēšanas un / vai tehniskās sadarbības līgumus.
POD: TOLT20220818002

Vācijas universitāte ir izstrādājusi jaunu metodi virsmu pretmikrobu aizsardzības pārklājumam. Universitāte piedāvā ieinteresētajiem uzņēmumiem noslēgt licences līgumu.
POD: TODE20220817012

Lietuvas Zinātņu institūts piedāvā keramisko pilnkrāsas 3D druku.
Tehnoloģiju var nodot, noslēdzot licencēšanas un / vai tehniskās sadarbības līgumus.
POD: TOLT20220818016

Portugāles MVU izstrādā inovatīvas tehnoloģijas medicīnas aprīkojuma jomā (medicīnas ierīces, fiziskā un vestibulārā rehabilitācija, fizioterapija, veselības aprūpes IoT, robotika un telemedicīna). MVU piedāvā biznesa partneriem savas zināšanas un tehnoloģijas, kas palīdzēs uzlabot veselību un dzīves kvalitāti.
Uzņēmums piedāvā noslēgt sadarbības līgumu ar tehnisko palīdzību, kā arī ir ieinteresēti sadarbībā pētniecības jomā Eiropas projektu ietvaros (Apvārsnis 2020, Eurostar’s).
POD: TOPT20220801011