Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (29.12.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.
 
Polijas uzņēmums meklē mikropunktūras līdzekli ievainotai un rētainai ādai. Serumam jāpaātrina brūču dzīšana, turklāt tā sastāvam jābūt dabiskam. Būtiski, lai seruma sastāvā būtu: dabīgās eļļas (piemēram, mandeļu eļļa), C, A, E vitamīns, retinols vai citas aktīvas sastāvdaļas, kas paātrina dzīšanu.
Uzņēmums ir atvērts piegādātāja rekomendācijām par seruma sastāvu. Vēlamais sadarbības veids – noslēgt ražošanas līgumu.
POD: TRPL20221205013
 
Somijas tehnoloģiju centrs, kas sadarbojas ar starptautiskiem partneriem enerģijas tehnoloģiju nozarē, meklē jaunas tehnoloģijas, ko piedāvātu jaunuzņēmumi. Mērķis – pieteikties akseleratora biznesa programmai enerģētikas nozarē.
Aicināti pieteikties visi jaunuzņēmumi, kas strādā ar agrīnās stadijas vai paplašināšanas fāzes tehnoloģijām enerģētikas sektorā, kā arī jaunuzņēmumi jomās, kas saistītas ar enerģētikas nozari. Potenciālie sadarbības veidi: noslēgt finanšu un licences līgumus ar tehnisko sadarbību.
POD: TRFI20221123017
 
Francijas uzņēmums izstrādā lokālu līdzekli sāpju mazināšanai pacientiem, kuri cieš no ķīmijterapijas izraisītas perifērās neiropātijas (CIPN). Pirmās fāzes pētījumā, kas tika veikts ar veseliem brīvprātīgajiem, ATX01 uzrādīja ļoti labu lokālu un sistēmisku toleranci ar ļoti ierobežotu aktīvās vielas iedarbību plazmā. Tāpēc Francijas uzņēmums vēlas veikt pasaules mēroga kontrolētu placebo efekta 2. fāzes pētījumu.
Minētajam 2. fāzes pētījumam tiek meklētas sadarbības partneres – klīniskās izpētes institūcijas.
POD: TRFR20221129025