Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (30.06.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Turcijas uzņēmumam, kas specializējas HVAC integrēto fasāžu projektēšanā, ir patentēts produkts ar nosaukumu “Smart Facade”. Smart Facade ir inovatīva aizkaru siena (ne strukturāla siena, bet, piemēram, stikla fasāde), kas integrēta centrālapkures, dzesēšanas un ventilācijas sistēmās.

Uzņēmums meklē partnerus, lai noslēgtu pētniecības vai tehniskās sadarbības līgumus ar mērķi nodrošināt viedās fasādes tehnoloģisko integrāciju saules enerģijā, enerģijas uzkrāšanā, TEC (termoelektriskajā), siltuma caurulēs u.c. un to komercializāciju. Uzņēmums meklē arī investorus.

Starptautisks ātrās ēdināšanas uzņēmums meklē ilgtspējīgu iepakojuma materiālu, kas ir bioloģiski noārdāms plašam mērču klāstam (piemēram, kečups, majonēze, saldais čili). Uzņēmums meklē (attīstības) partnerus, kuriem ir pieredze inovatīvu pārtikas produktu iepakojumu jomā. Potenciālajiem risinājumiem ir jāspēj pielāgoties mainīgajām prasībām. Viņi piedāvā noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību.

Polijas Lejassilēzijas jaunuzņēmums kosmosa nozarē darbojas kopš 2016. gada. MVU piedāvā nanosatelītu sistēmu un risinājumus un meklē sadarbības partneri – vidusskolas vai universitātes no visām ES valstīm. Uzņēmums ir ieinteresēts noslēgt pētniecības sadarbības līgumus.

Nīderlandes atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas apstrādā un atjauno enerģiju un izejvielas, meklē uzņēmumus, kas varētu piedāvāt inovatīvus risinājumus atlikušā siltuma izmantošanai, kā arī uzņēmumus, kas interesējas par rūpniecisko procesu radītā tvaika izmantošanu.

Uzņēmums vēlas noslēgt tehniskās sadarbības līgumus vai komerclīgumus ar tehnisko palīdzību. Pieprasījums ir daļa no Nīderlandes biznesa izaicinājuma, kurā novatori sazinās ar nozari, lai iegūtu sadarbības iespējas.