Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (31.03.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv. 

Vācijas pētniecības institūts ir izstrādājis koncepciju nākotnes sakaru sistēmu raidīšanas un uztveršanas antenu izlīdzināšanai mm viļņu un terahercu frekvenču diapazonā.
Jaunajai pamattehnoloģijai tiek meklēts sadarbības partneris tālākai pētniecībai un attīstībai.

Vācu uzņēmums, inovāciju līderis apavu ražošanas iekārtu izstrādē un ražošanā, piedāvā risinājumus automatizētai materiālu vadībai ar integrētiem robotiem, kā arī automatizācijas risinājumus tiešajam pazolēšanas procesam.
Uzņēmums vēlas palīdzēt apavu ražotājiem sasniegt jaunu līmeni attiecībā uz ražošanas apjomu, efektivitāti, ilgtspējību un kvalitāti, kā arī vēlas noslēgt komerciālus līgumus ar tehnisko palīdzību.

Bulgārijas IT uzņēmums ar zināšanām digitalizācijas jomā un vairāk nekā 30 realizētiem projektiem dažādās nozarēs piedāvā savas zināšanas uzņēmumiem, kas saskaras ar COVID-19 izaicinājumiem, lai veiktu digitālo pārveidi tehniskās jomās.
Vēlamais sadarbības veids – noslēgt tehniskās sadarbības līgumu.

Francijas uzņēmums, kas nodarbojas ar elektromagnētisko sensoru un pārveidotāju izstrādi un ražošanu, ir izstrādājis jaunu enerģijas savācēja tehnoloģiju no elektrības vadiem vai kabeļiem, kas nodrošina bezvadu autonomu barošanu IoT ierīcēm vai sensoriem.
Uzņēmums meklē industriālos partnerus sensoru, IoT produktu vai IoT komunikācijas ierīču izstrādei ar mērķi noslēgt komerciālu līgumu ar tehnisko palīdzību.

Francijas MVU projektē un ražo 3D printerus ar unikālu tehnoloģiju augstas temperatūras apsildāmām kamerām (līdz 400°C). Pašlaik uzņēmums izstrādājis vairākas lietojumprogrammas augstas veiktspējas polimēru detaļu 3D drukāšanai, ko izmanto kosmosa, sporta un drošības nozarēs, kā arī progresīvu materiālu pētniecībai un izstrādei pētniecības centros.
Uzņēmums vēlas pilnībā vai daļēji licencēt savas zināšanas progresīviem polimēru vai 3D drukas uzņēmumiem. MVU piedāvā noslēgt komerclīgumus ar tehnisko palīdzību.