Aktualitātes

Aicinām uzņēmumus piedalīties RIGA FOOD 2020 inovāciju stendā un kontaktbiržā

RIGA FOOD 25.jubilejas pasākums notiks no 9. -12. septembrim Rīgā, starptautiskajā izstāžu zālē Ķīpsalā. Kā katru gadu pārtikas nozares profesionāļi no visas pasaules iepazīstinās ar aktualitātēm pārtikas produktu un dzērienu ražošanā un pārstrādē, ar jaunākajām tehnoloģijām, iepakojuma risinājumiem, veikalu un sabiedriskās ēdināšanas piedāvājumu, viesnīcu aprīkojuma un servisa iespējām. Būs visu iecienītais inovāciju stends, kā arī kontaktbirža.

Latvijas Tehnoloģiskais centrs/EEN Latvija sadarbībā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 aicina piedalīties Riga Food 2020 kontaktbiržā, kas šogad norisināsies 4 dienas. 3 dienas – no 7.-9. septembrim virtuāli un 10.septembrī klātienē. Šī ir lieliska iespēja, iepriekš reģistrējoties, tikties ar katru uzņēmumu interesējošiem pārtikas nozares pārstāvjiem, potenciālajiem sadarbības partneriem no visas pasaules.

Runājot par virtuālajām kontaktbiržām, pirmo reizi Latvijas uzņēmumiem bija iespēja piedalīties virtuālajā kontaktbiržā “Textile Connect 2020 – Virtual Matchmaking”, kas norisinājās maija sākumā. Interese par virtuālajām tikšanām bija milzīga – pieteikušies bija vairāk nekā 600 dalībnieki no 33 pasaules valstīm, tika reģistrētas 812 virtuālās tikšanās. Virtuālā B2B vide nodrošina ērtu saziņu uzņēmumu pārstāvjiem izrunāt iespējamās sadarbības iespējas, no savas puses ieguldot vien dažas stundas laika.

Agnese Kore, Latvijas Tehnoloģiskā centra projektu vadītāja un kontaktbiržas organizatore stāsta, ka uzņēmumu aktivitāte un interese par dalību Riga Food 2020 kontaktbiržā šogad ir īpaši liela: “Neskatoties uz neskaidro situāciju pandēmijas sakarā līdz 17.jūnijam pieteikušies jau 12 uzņēmumi. Tas ir liels skaits, ņemot vērā, ka reklāmas kampaņas vēl nemaz nav uzsāktas.”

Lai reģistrētos kontaktbiržai, nepieciešams izveidot sava uzņēmuma vai organizācijas profilu, kas kalpos kā vizītkarte visiem, kas apmeklēs kontaktbiržas platformu. A.Kore uzsver, ka profila izveide jāveic īpaši rūpīgi – aizpildot visas prasītās sadaļas, ievietojot produktu fotogrāfijas, kā arī norādot, kas konkrēti tiek sagaidīts no potenciālajiem sadarbības partneriem.

Inovāciju stendā aicināti pieteikties visi uzņēmumi, kas vēlas iepazīstināt Riga Food 2020 apmeklētājus ar jauniem produktiem, tehnoloģijām, nākotnes pārtiku. Kā atzīmēja iepriekšējo gadu stendu dalībnieki, “dalība inovāciju stendā būtiski palielina uzņēmumu apgrozījumu”.

Aicināti pieteikties: – Mazi un vidēji pārtikas nozares uzņēmumi – Pārtikas produktu ražotāji – Pārtikas tehnoloģiju ražotāji – Izplatītāji – Veikalu tīkli – Darba devēji/ņēmēji

Dalība inovāciju stendā un kontaktbiržā ir bez maksas. Vairāk informācijas par pasākumu var meklēt mājaslapā: https://rigafood2020.b2match.io/

Dalībai inovāciju stendā lūdzam pieteikties personīgi līdz 3.augustam:

Diāna Zobena

Latvijas Tehnoloģiskais centrs/EEN Latvija E-pasts: diana.zobena@techcenter.lv

Dalībai kontaktbiržā reģistrēties var līdz 2.septembrim: Agnese Kore Latvijas Tehnoloģiskais centrs/EEN Latvija E-pasts: agnese.kore@techcenter.lv