Aktualitātes

Izsludināts uzsaukums COVID-X akselerācijas programmā

Eiropas Savienības finansētā akselerācijas programma COVID-X izveidota ar mērķi pārvarēt klīniskos izaicinājumus izmantojot datus.

Uzsaukums #1
Tiek meklēti Eiropas tehnoloģiju uzņēmumi, kas darbojas un specializējušies datu tehnoloģiju risinājumos, kuri var palīdzēt pārvarēt COVID-19 radītos izaicinājumus un glābt cilvēku dzīvības. Šis uzsaukums paredzēts arī veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu nodrošināt vīrusa izraisītās slimības pacientu aprūpi, un dotu iespēju izmantot, kā arī pilnveidot šīs metodes praksē.

Projekta individuālais grants ietver 100 000 eiro, kas būs tiešs finansējums, lai validētu datu risinājumus, kādā no COVID-X klīnisko partneru organizācijām Itālijā, Spānijā vai Zviedrijā (Individuāliem projektiem). Tehnoloģiju uzņēmumi un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji, kas darbosies vairāki kopā vienā konsorcijā, lai pārbaudītu un uzlabotu savu risinājumu varēs pretendēt līdz 150 000 eiro lielam grantam (konsorciju projektiem).

Visiem risinājumiem būtu jābūt mērķētiem pārvarēt esošos izaicinājumus un jābūt saistītiem ar slimības diagnostiku, prognozēšanu vai atgriezeniskās informācijas datu analīzi no COVID-19 pacientiem.

Izvēlētās komandas izies akselerācijas programmu, lai nonāktu līdz gatavam produktam un ātrāk apgūtu tirgu. Akcelerācijas programmas apmācību plāns ietver tehnisko atbalsta, ētisko validāciju, kā arī uzņēmējdarbības koučingu. Papildus, dalībnieki iegūs piekļuvi COVID-19 Sandbox, jeb vienas pieturas platformai, lai izmantotu datu resursu avotus, kas ietver vispārīgu informāciju, integrāciju, vizualizācijas un izpētes analīzi, kas palīdzēs darboties un izprast datus.

Uzsaukums ir atvērts līdz 2021.gada 27.janvārim plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.

Plašākai informācijai par izaicinājumiem un nosacījumiem: www.covid-x.eu
Kontaktpunkts: info@covid-x.eu