Aktualitātes

Aicina uzņēmumus piedalīties EK pētījumā par portāliem “Your Europe” un “Access2Markets”

Eiropas Komisija (EK) aicina Eiropas uzņēmumus izteikt viedokli par diviem Eiropas Savienības (ES) portāliem, kuri uzņēmumiem sniedz informāciju par noteikumiem un nodokļiem, kas piemērojami noteiktiem produktiem.

“Your Europe”un “Access2Markets” ir  portāli, kas nodrošina uzņēmumiem un citiem interesentiem praktiska rakstura informāciju par prasībām un noteikumiem, kādi pastāv citās dalībvalstīs un ārpus ES uzņēmējdarbības attīstībai.

Aptaujas galvenais mērķis ir noteikt uzņēmumu asociāciju un atsevišķu uzņēmumu vajadzības saistībā ar informāciju par ES produktu regulējumu un prasībām, kas jāievēro, veicot tirdzniecību ES vienotajā tirgū. Sniegtais vērtējums ir ļoti svarīgs, un tas tiks izmantots portālu “Your Europe” un “Access2Markets” pilnveidošanai.

Līdz ar to arī LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) aktīvi aicina arī Latvijas uzņēmumus izteikt savu viedokli par šiem portāliem.

Informācija par YOUR EUROPE portālu pieejama šeit.

ACCESS2MARKETS – informācija pieejama EEN sagatavotajā faktu lapā

Aptauju ir iespējams aizpildīt gan angļu, gan latviešu valodā – šeit.

Termiņš – 2021. gada 17. oktobris.

!!! Lūgums aptaujas dalībniekiem: lai piefiksētu attiecīgās valsts iesaistīšanos un informācijas avotu, nepieciešams ievadīt LIAA EEN ID kodu: LV00374.

Papildus jautājumu gadījumā variet sazināties pa e-pastu info@een.lv