Pasākumi

Arī šogad notiks starptautiskais ekosistēmas forums ”5G Techritory”

No  22. līdz 25. novembrim Rīgā jau ceturto reizi notiks Eiropā vadošais ekosistēmas forums “5G Techritory”, kurā pulcēsies gan  nozīmīgākie 5G lēmumu pieņēmēji, gan praktiķi, kuri apspriedīs jauno Eiropas digitalizācijas fondu apgūšanu un lietderīgu izmantošanu 300 miljardu eiro apmērā, lai 5G tehnoloģijas radītu reālu pienesumu biznesam un sabiedrībai.

Kā jaunums šī gada forumā būs virtuālā platforma “Emporium”, kas īpaši radīta sadarbības tīklu un partnerību veidošanai starp dažādiem ekosistēmas dalībniekiem. Papildu ierastiem B2B risinājumiem tā būs virtuāla vide, kurā starptautiski uzņēmumi, organizācijas, tehnoloģiju inovāciju radītāji, universitātes un pētniecības institūti, atbilstoši savām interesēm un vajadzībām, varēs veidot partnerības esošiem un jauniem sadarbības projektiem. Individuālu pieeju un atbalstu katram dalībniekam nodrošinās “Emporium” partneris – Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris. Dalībnieku vidū būs tādi uzņēmumi kā “Nokia”, “NVIDIA”, “Microsoft”,  “LMT” un VAS Elektroniskie sakari ar vēlmi sadarboties inovāciju radīšanā.

Foruma “Pasaules dienā” (“World Day”) vadošās valstis 5G ieviešanā iepazīstinās ar savām likumdošanas iniciatīvām, veiksmīgākajiem 5G izmantošanas gadījumiem, attīstītajiem projektiem un finansējuma piesaisti, lai bruģētu ceļu 5G attīstībai. Savukārt “Tehnoloģiju dienas” (“Tech Day”) dalībnieki apskatīs vairāk nekā 500 piemēru, kā dažādas organizācijas izmanto 5G, lai sniegtu reālu pievienoto vērtību saviem klientiem.

Forumu pārraidīs īpaši izveidotā tiešsaistes platformā, piedāvājot oriģinālu saturu un auditorijas mijiedarbību ar konferences runātājiem.

Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 2000 dalībnieku un 200 runātāju. Tas ir vienīgais 5G pasākums, kas pulcē visas nozares attīstībā ieinteresētās puses — izstrādātājus un praktiķus, tīkla operatorus un politikas veidotājus, universitātes un pētniecības institūtus.

Par “5G Techritory”
“5G Techritory” ir Eiropas vadošais 5G ekosistēmas forums, ko jau ceturto gadu organizē VAS “Elektroniskie sakari” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un ar Starptautisko telekomunikāciju apvienību (ITU). Foruma stratēģiskais partneris ir “LMT” un to atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Ziemeļvalstu Ministru padome.

“5G Techritory” ir platforma 5G tehnoloģiju sekmīgai attīstībai un komercializācijai, ar mērķi sekmēt Eiropas ekonomisko konkurētspēju un izaugsmi. Forums pulcē viedokļu līderus, korporāciju vadītājus, zinātniekus un politikas veidotājus no visas pasaules. 2020. gada forumā piedalījās vairāk nekā 2050 dalībnieku no 107 valstīm un 202 augsta līmeņa runātāji no 32 valstīm.

Pasākums būs bezmaksas un notiks angļu valodā. Reģistrācija atrodama šeit