Pasākumi

Inovācijas stends un kontaktbirža Riga Food 2019

Laikā no 4. līdz 7. septembrim norisināsies starptautiskā pārtikas, pārtikas tehnoloģiju un dzērienu izstāde Riga Food 2019. Pasākuma ietvaros jau tradicionāli Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā uzņēmējiem piedāvā piedalīties Inovācijas stendā un starptautiskā kontaktbiržā.

Dalība Inovācijas stendā

Uzņēmumi un topošie uzņēmumi (individuālie komersanti, mājražotāji, studenti), kuri izstrādājuši jaunu produktu sadarbībā ar Latvijas pētniecības un attīstības institūtiem vai iestādēm, kā arī tie, kuru produkti tapuši ar Eiropas Kopienas pētniecības un attīstības programmu atbalstu, ir aicināti pieteikties bezmaksas dalībai Inovācijas stendā izstādē Riga Food! Produkts var būt arī prototipa stadijā.

Plašāka informācija šeit.  

Reģistrējies kontaktbiržai jau tagad

Uzņēmumiem, kuri meklē sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs: importam, eksportam, tehnoloģiju pārnesei vai pētniecībai un attīstībai, dalība kontaktbiržā ir lieliska iespēja reģistrēties, rezervēt tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī popularizēt savu uzņēmumu un produktu jau laikus pirms kontaktbiržas. Kontaktbirža norisināsies 5. septembrī.

Reģistrācija kontaktbiržai šeit.