Pasākumi

Jūrniecības tirdzniecības misija “MEER KONTAKTE 2019” Vācijā

Vācija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Eiropas Biznesa atbalsta tīkla ietvaros (EEN) aicina jūrniecības un kuģu būves klasterus, asociācijas, uzņēmumus kā arī pētniecības iestādes piedalīties tirdzniecības misijā izstādes “MEER KONTAKTE 2019”  laikā Vācijā, kas norisināsies 2019 gada 23.-25. oktobrī Ķīlē!

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks organizētas tikšanās ar Ziemeļvācijas jūrniecības klasteri, un saistītas nozares pārstāvjiem.
MEER KONTAKTE ir Ziemeļvācijas jūrniecības klastera organizēta izstāde, kurā divu dienu laikā norisināsies izstāde, lekcijas, prezentācijas, dažādas tūres un diskusijas. Izstādes otrā diena ir paredzēta tīklošanās aktivitātēm – iepriekš norunātām tikšanām, lai veicinātu starptautisko sadarbību.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

  • 22. oktobris, ierašanās Ķīlē (individuāli);
  • 23. oktobris, ierašanās Ķīlē vai apaļā galda diskusijas sākot no pulkstens 11.00 (vācu valodā)
  • 24. oktobris, starptautiskās biznesa brokastis norises vietā, kontaktbirža. Pēc izvēles – uzņēmumu apmeklējumi, atgriešanās Latvijā.
  • 25. oktobris, uzņēmumu apmeklējumi, atgriešanās Latvijā.

Tiek sagaidīts, ka tirdzniecības misijas dalībnieki segs darbinieku komandējumu izdevumus (aviobiļetes, transports, izmitināšana). Dalība tirdzniecības misijā ir bezmaksas.

Lūgums, sūtīt savu interesi uz e-pastu – rita.elste@liaa.gov.lv

Kontaktinformācija:
Rita Elste-Tomsone
Projektu vadītāja
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tel.: +37167039430
Mob.tel: +37128474003
rita.elste@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv
www.een.lveen.ec.europa.eu