Pasākumi

Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misija Islandē (Reikjavīkā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Islandi, Reikjavīku, kas norisināsies 2015. gada 13. – 15. oktobrim.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī veikt tirgus izpēti un iepazīties ar Islandes biznesa vidi.

Ņemot vērā Islandes tirgus struktūru, dalībai tirdzniecības misijā īpaši aicināti pieteikties iekārtu ražotāji, metāla apstrādes, tekstila nozares uzņēmumi, kokrūpnieki, kā arī uzņēmumi, kas darbojas IT un enerģētikas jomās.

Vizītes ietvaros Latvijas uzņēmējiem tiks organizētas tikšanās ar Islandes potenciālajiem sadarbības partneriem atbilstoši uzņēmumu profiliem, kā arī vizītes sākumā tiks sniegta īsa prezentācija par Islandes tirgus attīstības tendencēm un biznesa kultūru.

Ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, tikšanās grafiks un potenciālie dalībnieki no Islandes būs zināmi pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumiem, kas piedalās tirdzniecības misijā, jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” līdz 2015. gada 30. oktobrim. Vairāk informācijas šeit.

 

Reģistrācija misijai ir slēgta.

 

Vairāk informācijas pieejams šeit.

Kontaktinformācija:

Simona Lucatniece
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālr.: +371 67039430
Mob. tālr.: +371 20282828
simona.lucatniece@liaa.gov.lv
Jekaterina Vanaga
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālr.: +371 67039430
Mob. tālr.: +371 26330459
jekaterina.vanaga@liaa.gov.lv