Pasākumi

Seminārs “Kā sagatavot veiksmīgu Horizon 2020 projektu”

Radisson Blu Hotel Latvija 10:00
2015.gada 4.novembrī
plkst. 10.00 – 12.00
viesnīca Radisson Blu Latvija
Elizabetes iela 55, Rīga
Prezentācijas:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties seminārā “Kā sagatavot veiksmīgu Horizon 2020 projektu” Horizon 2020 kontakbiržas laikā, kas norisināsies š.g. 4. novembrī, Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā. Semināra laikā ar praktisku pieredzi un padomiem projektu sagatavošanā dalīsies  augsta līmeņa eksperti.

Ar atklāšanas runu par programmu Horizon 2020 un padomiem projektu iesniegšanā uzstāsies InvestorNet-Gate2Growth dibinātājs Ufe Budgārds-Jorgensens (Uffe Bundgaard-Jorgensen) (Dānija), kurš kopš 2014.gada ir Eiropas Komisijas Izpētes un inovācijas ģenerāldirektorāta H2020 SME Innovation Padomdēvēju grupas vadītājs (Chairman of the EU Commission (D.G.Research) H2020 SME innovation Advisory Group), kā arī Mija Bjorkila (Mia Björkil) (Zviedrija), Swedishi AB īpašniece, kas nodarbojas ar Eiropas projektu konsultācijām, uzņēmuma attīstību un publiskā finansējuma piesaisti. Mija ir arī  Eiropas biznesa un projektu konsultante, kā arī Inovācijas procesu menedžere. Tāpat seminārā  uzstāsies Klass Tegerstrands (Clas Tegerstrand) (Zviedrija), Euroclas AB īpašnieks un izpilddirektors, kas sniedz konsultācijas projektu pieteikumu sagatavošana H2020 programmā. Klasam ir liela pieredze projektu vadībā un viņa konsultētie projekti ir jau 8 reizes saņēmuši H2020 finansējumu.

Iepriekš reģistrējoties būs iespējams arī pieteikties individuālām konsultācijām (līdz 20 minūtēm), kuru laikā būs iespēja uzdot individuālus jautājumus ekspertiem.

Semināra darba valoda ir angļu.

Programma

Horizon 2020 kontaktbiržā piedalīties aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, universitātes un pētniecības centri, kuri vēlas atrast sadarbības partnerus, lai veidotu konsorcijus dalībai Horizon 2020, kā arī ERASMUS+ un EUROSTARS projektos.

Kontaktbiržā paredzētas 20 minūšu garas, iepriekš rezervētas tikšanās ar jūsu potenciālajiem sadarbības partneriem. Šīs tikšanās dos iespēju prezentēt savas inovatīvās idejas vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no dažādām nozarēm vienas dienas laikā, un tādējādi atrast sev piemērotākos partnerus kopīgai projektu iesniegšanai.

Kontaktinformācija:

Jūlija Jaunrodziņa

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: +371 67039430