Pasākumi

Vebinārs “Ar kādiem izaicinājumiem sastopas Latvijas uzņēmēji Zviedrijā?”

online 13:00-14:30

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Lienes Consulting AB 24. novembrī organizē bezmaksas vebināru par uzņēmējdarbību Zviedrijā.

Nav noslēpums, ka daudzi Latvijas uzņēmēji ir atraduši savu tirgus nišu tieši Zviedrijā un jau gadiem ilgi veiksmīgi veic šeit uzņēmējdarbību. Arī šobrīd Latvijas uzņēmēji uzskata Zviedriju par pievilcīgu valsti uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Tomēr, uzsākot uzņēmējdarbību Zviedrijā, ir jāņem vērā, ka ir stājušies spēkā jauni noteikumi, kas mainīja līdz šim pastāvošo kārtību par ārvalstu uzņēmumu komercdarbību Zviedrijā. Līdz ar to Latvijas uzņēmējiem ir jauni izaicinājumi, lai varētu uzsākt un attīstīt uzņēmējdarbību Zviedrijā.

Vebinārs būs noderīgs tiem uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt komercdarbību Zviedrijā, jo runāsim par reāliem gadījumiem un piemēriem no dzīves, ar ko sastopas Latvijas uzņēmēji Zviedrijā. Tā teikt: bez rozā brillēm un cenzūras par bankas konta atvēršanu Zviedrijā, uzņēmuma dibināšanas nosacījumiem, Zviedrijas personas koda iegūšanu un zviedru īpatnībām.

Vebināru vadīs Lienes Consulting AB dibinātāja un vadītāja Liene Poškus. Liene jau vairākus gadus dzīvo Zviedrijā, kur ir studējusi biznesa ekonomiku un grāmatvedību. Savukārt, Latvijā ir strādājusi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldē kā kvalitātes vadītāja.

PIETEIKTIES PASĀKUMAM VAR LĪDZ 23. NOVEMBRA PLKST. 23.59 ŠEIT.

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.