Tehnoloģiju sadarbība

Method and kit for the diagnosis of lung cancer

Ievietots: 04.04.16
Profila ID: TOES20160310001

A research team from several Spanish hospitals has identified an epigenetic model with diagnostic value for detecting lung cancer. The combination of this highly sensitive and specific epigenetic model with standard clinical markers may help to improve lung cancer diagnosis and therefore decrease current mortality rates. Researchers are looking for a company willing to sign a license agreement (technical/R&D collaboration could be considered as well) for commercial exploitation of the kit.

Lai saņemtu papildus informāciju par kādu no tehnoloģiju pieprasījumiem vai piedāvājumiem, Jums ir jāreģistrējas kā EEN Latvija LTC biroja klientam, aizpildot klienta reģistrācijas veidlapu, un nosūtot to pa e-pastu: een@edi.lv. E-pastā norādiet Jūs interesējošā tehnoloģiju pieprasījuma vai piedāvājuma nosaukumu, references numuru un pievienojiet aizpildītu pieteikuma anketu.
EEN tehnoloģiju datu bāzē šobrīd pieejami vairāk kā 6000 inovatīvu tehnoloģiju pieprasījumu un piedāvājumu. Ievadot atslēgvārdus, piemēram, renewable energies vai communication, atlasiet Jums piemērotākos rezultātus.