Aktualitātes

Vebinārs “Ceļā uz ilgtspēju pārtikas nozarē”

Līdz 2050. gadam Eiropas Savienība (ES) vēlas kļūt par klimatneitrālu reģionu, kā arī par vienu no līderēm pasaules ekonomikā, tāpēc Eiropas zaļais kurss un ar to noteiktie mērķi ir tas, ar ko uzņēmējiem būs jārēķinās nākošos gadu desmitus. Lai Latvijas uzņēmumi būtu konkurētspējīgāki Eiropas un pasaules tirgos, ir svarīgi ieviest tīrāku ražošanu uzņēmumā, kuras rezultātā varētu radīt vairāk produktus ar mazāku resursu un izejmateriālu patēriņu.

Kāda ir pašreizējā situācija pasaulē klimata jautājumos? Kādi ir ES nākotnes plāni un iespējamie risinājumi? Ar ko sākt un kur iegūt nepieciešamās kompetences?

Turpinot izzināt ilgtspējas tematu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina pievienoties tiešsaistes semināram 5. novembrī plkst. 10.00.

Seminārā tiks apskatīti šādi temati:

  • Pārtikas ražotāju ietekme uz vidi, esošā situācija pasaulē;
  • Eiropas Savienības zaļais kurss;
  • Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības risinājumi, pieredze un piemēri pārtikas nozarē;
  • Ar ko sākt ceļu uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību?

Semināru aicināti apmeklēt: esošie un topošie eksportētāji, kā arī tie uzņēmēji, kas par eksportu līdz šim vēl nav domājuši.

Seminārā piedalīsies:

  • Lelde Matuko, Bureau Veritas Latvia rūpniecības nodaļas klientu menedžere, sniedz atbalstu dažādu nozaru Latvijas uzņēmumiem ceļā uz zaļo uzņēmējdarbību, konsultāciju, risinājumu un projektu realizācijas posmos;
  • Mārtiņš Sproģis, Bureau Veritas Latvia rūpniecības nodaļas klientu menedžeris, palīdz noteikt uzņēmuma pozīciju ceļā uz ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, sniedzot vērtīgus ieteikumus un risinājumus situācijas uzlabošanai.

Reģistrācijas anketa pieejama šeit.

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Vebināra darba valoda: latviešu

Dalība: bezmaksas