Biznesa sadarbība

Biznesa sadarbības piedāvājumi (12.07.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos biznesa sadarbības piedāvājumus.  Detalizēti piedāvājumu apraksti apskatāmi, uzklikšķinot uz profila numura. Ja ir interese par kādu no sadarbības piedāvājumiem, aicinām rakstīt uz info@een.lv (norādot profila numuru).

BRPT20220705009
Portugāles IT  uzņēmums ir izstrādājis tīmekļa un mobilo platformu, kas apkopo CRM, ERP un SCM rīkus, kas ir pilnībā pielāgojami katrai uzņēmējdarbības jomai. Uzņēmums meklē potenciālos pielāgotās programmatūras pircējus vai partnerus, kuri vēlas investēt uzņēmumā.

BRDE20220706011
Vācijas uzņēmums meklē ražotājus un piegādātājus automobiļu rūpniecībai. Uzņēmums meklē sēdekļu konstrukciju, sintētisko smērvielu vai gumijas, lielu plastmasas detaļu un citu izstrādājumu (kompozītu, akumulatoru, elektromotoru, logu pacēlāju, kameru, navigācijas sistēmu, sensoru un elektrisko sistēmu) ražotājus.

BRPL20220701005
Polijas uzņēmums meklē saliekamo koka māju, lapeņu, ziemas dārzu ražotājus un piegādātājus. Lapenēm jābūt ar elektrisku bīdāmu jumtu, kā arī ziemas dārzu sienām jābūt bīdāmām.