Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (10.11.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Vācijas loģistikas uzņēmums cenšas ieviest spēļu elementus procesos, lai uzlabotu darbinieku motivāciju un kopējos rezultātus.
Tiek meklēti jaunuzņēmumi vai jauni MVU no IT nozares, kuriem ir pieredze spēļu izmantošanā. Testēšana un izmēģinājumi ir iespējami uz vietas. Ir pieejams sākuma stadijas sākuma kapitāls. Šis pieprasījums ir daļa no atklāta inovācijas izaicinājuma saistībā ar Eiropas loģistikas inovāciju dienu (8. un 9. decembris).
POD: TRDE20221025021

Nīderlandes mājokļu korporācija, kurā ir vairāk nekā 4000 sociālo īres māju, meklē risinājumu, kas varētu nodrošināt dabisku dzesēšanu mājām, kuras plānots renovēt tuvākajos gados. Tiek meklēti risinājumi tādai mājokļu dzesēšanai, kur nebūtu jāinstalē papildu konstrukcijas, bet kas jau projektēšanas fāzē paredz novērst pārkaršanu.
Tiek meklēti partneri ilgtermiņa sadarbībai, arhitekti, būvinženieri, instalāciju, klimata un ainavu eksperti ar inovatīviem un integrētiem risinājumiem, kas var arī sniegt nepieciešamo atbalstu projektu realizācijas laikā.
POD: TRNL20221003006

Novatorisks franču MVU ir specializējies vietējo makroaļģu izmantošanā gardēžu ēdienos augstākās klases restorānos.
MVU meklē rūpniecisku lauksaimniecības un pārtikas uzņēmumu ar pieredzi svaigu porphyra-nori jūras aļģu pārstrādei yaki-nori tipa kaltētās loksnēs, kā arī dažādos kraukšķīgos aji-nori tipa produktos. Ir nepieciešamas iekārtas sākot no jūras aļģu smalcināšanas līdz žāvētu lokšņu ražošanai un transportēšanai.
POD: TRFR20220810012

Basku (Spānijas ziemeļu) uzņēmums ir izsludinājis izaicinājumu saskaņā ar atvērto inovāciju platformu: kā samazināt ar klimata pārmaiņām saistītu koku krišanas risku pār elektrolīnijām?
Uzņēmums, kas ir globālo viedo tīklu inovāciju centra partneris, ir gatavs slēgt komerciālus līgumus ar tehnisko palīdzību, lai risinātu šo vides problēmu.
POD: TRES20221006003