Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (13.10.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Austrijas MVU ir izstrādājis unikālu, viegli lietojamu un bez speciālām apkopes prasībām tehnoloģiju, lai samazinātu ūdens plūsmu dušas galviņās līdz pat 55%, tai pat laikā nesamazinot ūdens strūklas stiprumu. Tehnoloģiju var izmantot ikvienā esošā dušas sistēmā.vārstu).
Uzņēmums vēlas noslēgt komerclīgumus.
POD: TOAT20220802002

Spānijas MVU, kas darbojas robotikas jomā, ir izstrādājis jaunu automatizētu ratiņu koncepciju pārtikas un dzērienu pasniegšanai. Robotizētā platforma ir paredzēta, lai piegādātu un veiktu dažādas darbības ar dažādiem produktu veidiem. Tā ir paredzēta IT vai rūpniecisko pakalpojumu sniedzējiem pārtikas un dzērienu sektorā.
MVU vēlas noslēgt komerciālus līgumus ar tehnisko palīdzību.
POD: TOES20220906001

Vācijas universitāte ir izstrādājusi antivielas, kas spēj atšķirt labdabīgas un ļaundabīgas karcinomas nierēs. Antivielas var izmantot diagnostikas testu sistēmas izstrādei.
Universitāte piedāvā noslēgt licences līgumus ieinteresētajiem uzņēmumiem.
POD: TODE20220824014

Austrijas pētniecības un attīstības uzņēmums izstrādājis bioloģiskas ķīmiskas vielas (antioksidantus, stabilizatorus utt.), sveķus un līmvielas no dažādām izejvielām un ražošanas blakus produktiem. Tie ir piemēroti, lai pilnībā vai daļēji aizstātu fosilās vielas, samazinot produktu CO2 pēdas nospiedumu.
Tiek meklēti uzņēmumi/pētniecības un attīstības organizācijas (lietotājs, izstrādātājs un/vai ražotājs) kopīgai attīstībai (tehniskā/pētnieciskā sadarbība).
POD: TOAT20220908011