Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (16.06.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Francijas uzņēmums ir izstrādājis alternatīvu cementa ražošanas procesu bez klinkera piemaisījuma, nodrošinot iespēju ražot cementu ar zemu oglekļa emisijas līmeni. Cements tiek izgatavots domnas krāsnīs īpaša procesa gaitā, nodrošinot revolucionāri jaunu ražošanas veidu ar CO2 emisiju samazinājumu līdz pat 6.
Francijas uzņēmums piedāvā cementa ražotājiem noslēgt kopuzņēmuma līgumu par jaunu rūpnīcu celtniecību savās valstīs.

Vācijas MVU izstrādājis platformu, lai uzlabotu medicīnisko diagnožu un ārstēšanas kodēšanas sistēmas platformu. Neefektīva kodēšanas sistēma ir nopietna problēma klīnikām, radot naudas zaudējumus, sliktu medicīnisko pakalpojumu kvalitāti un veselības aprūpes speciālistu darba pārslodzi. Uz AI (MI) balstītā platforma vienā darbplūsmā integrē ieteikumus par diagnozēm, diagnostikas kodiem un medicīniskajām procedūrām, novēršot starpposmu izmantošanu.
MVU vēlas noslēgt pētniecības un attīstības (R&R), datu apmaiņas un investīciju līgumu.

Vācijas MVU ir specializējies inovatīvu risinājumu izstrādē dzīvnieku audzēšanas procesu digitalizācijā. Viņi ir izstrādājuši datorsistēmu, kas atklāj, izseko un uzskaita objektus pārskatāmā veidā. Patlaban tehnoloģija tiek izmantota lopkopības sektorā, lai saskaitītu lielas cūku grupas pārdošanas un izmitināšanas procesā. Šo tehnoloģiju var pielietot dažādiem dzīvniekiem un objektiem. MVU vēlas noslēgt sadarbības līgumus tehnoloģiju jomā, kā arī komerclīgumus.

Itālijas MVU, kas specializējas bioloģisku, dabīgu, vegānu un bioloģisko produktu (galvenokārt mērču, piemēram, majonēzes, kečupa, sinepju, populāro mērču utt.) ražošanā, ir izstrādājis un patentējis revolucionāru automātisko mērču dozatoru, kam nav nepieciešama apkope un mazgāšana un, kas atbilst HACCP prasībām. noteikumiem. Uzņēmums vēlas noslēgt komerclīgumus ar tehnisko palīdzību ar restorāniem, ātrās ēdināšanas restorāniem, ēdnīcām, viesnīcām un pārtikas tehnikas izplatītājiem.

Spānijas universitāte ir izstrādājusi jaunus polipeptīdus, lai novērstu, ārstētu un diagnosticētu SARS-CoV-2 koronavīrusa infekcijas. Tās ir īsas sekvences, kas atdarina HR1 reģiona fragmentus, nemainīgas, kurām ir augsta mijiedarbības spēja attiecībā uz HR2, kas spēj kavēt vīrusu un šūnu membrānu saplūšanu. Tie ir ideāli komponenti jaunu vakcīnu, ārstēšanas un diagnostikas metožu izstrādei.
Universitāte meklē partnerus, kuri ir ieinteresēti šīs patentētās tehnoloģijas licencēšanā.