Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (21.04.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, saziņai aicinām rakstīt uz een@techcenter.lv.

Šokolādes ražošanas rūpnīca Zviedrijas ziemeļos meklē fosilos izrakteņus 100% nesaturošu iepakojuma materiālu. Tam jābūt izgatavotam no kakao miziņas, kas ir šokolādes ražošanas blakusprodukts.
Uzņēmums vēlas noslēgt ražošanas līgumus par jau gataviem risinājumiem. Vienlaikus uzņēmums ir ieinteresēts noslēgt arī tehniskus/pētniecības līgumus par vēl pilnībā neizstrādātiem risinājumiem.

Jaunuzņēmums, kas atrodas Lejasaustrijas reģionā, ražo un pārdod pārtikas produktus, kas iegūti, apstrādājot augļu sēklas.
Uzņēmums meklē vakuuma kompresora risinājumu, lai no reaktora transportētu kaitīgu gāzu maisījumu, kā arī pēcapstrādes posma risinājumus, kā rezultātā gāzes tiek pārvērstas videi draudzīgos, netoksiskos produktos.

Francijas uzņēmums meklē ekoloģisku iepakojumu savam dažādajam produktu klāstam. Uzņēmums ir specializējies dzīvnieku barības un piedevu ražošanā: šķidrumi, granulas, krēmi, želejas, pastas utt.
Uzņēmums meklē dažādu izmēru spainīšus, katliņus, pudeles, mucas, tūbiņas un šļirces no alumīnija, pārstrādātās plastmasas, augu izcelsmes plastmasas vai jebkura cita videi draudzīga materiāla.

Polijas uzņēmums ražo pilnībā vegāniskus, hipoalerģiskus krēmus no 100% neattīrītām eļļām, kas paredzēti īpaši prasīgiem klientiem.
Tiek meklētas sadarbības iespējas ar projektēšanas un ražošanas uzņēmumu, kas ražo nerūsējošā tērauda tvertnes un ierīces.