Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (22.12.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Uzņēmums no Ziemeļvācijas izstrādājis inovatīvu būvniecības risinājumu ēku fasādēm, ar kuru var aprīkot lielāko daļu īpašumu. Turklāt ēkas fasāde tiek apzaļumota ar reģionālo floru, samazinot ēku CO² nospiedumu, ēkā uzlabojas klimats un uzlabojas bioloģiskā daudzveidība.
Piedāvātie partnerības veidi: noslēgt komerclīgumu ar tehnisko atbalstu vai investīciju līgumu.
POD: TODE20221118006
 
Francijas uzņēmums pārdod plašu klāstu ar lietošanai gatavām franču organiskās aromterapijas formulām.
Piedāvātie partnerības veidi: noslēgt investīciju līgumu vai pētniecības un attīstības sadarbības līgumu.
POD: TOFR20221116033
 
Automatizācijas tehnoloģiju uzņēmums piedāvā jaunu tehnoloģiju – enerģijas pārvaldību ar holistisku skatījumu un patēriņa optimizāciju, kuras pamatā ir AI un IOT tehnoloģijas.
Piedāvātais partnerības veids: komerclīgums ar tehnisko atbalstu.
POD: TOIT20221117021
 
Neatkarīgu pētnieku grupa no Itālijas piedāvā datorizētu digitālu audio – kriptogrāfijas apstrādes tālruņa termināli, kas šifrē un aizsargā balss telekomunikācijas. Ierīce jau ir pieejama tirgū, taču tai ir nepieciešams nedārgs atjauninājums.
Tiek meklēts uzņēmums pilnīgai un ekskluzīvai tehnoloģiju un zināšanu pārnesei. Piedāvātais partnerības veids: noslēgt komerclīgumu ar tehnisko atbalstu.
POD: TOIT20221118015