Tehnoloģiju sadarbība

Tehnoloģiju sadarbības piedāvājumu apkopojums (23.02.2023.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos tehnoloģiju sadarbības piedāvājumus. Ja ir interese par kādu no profiliem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@techcenter.lv, norādot POD referenci.

Zviedrijas uzņēmums, kura vīzija ir kļūt par ilgtspējīgāko poligrāfijas uzņēmumu Zviedrijā, meklē partneri, kas varētu palīdzēt attīstīt ideju par makulatūras pārvēršanu jaunā materiālā – auduma papīrā. Uzņēmumam ir idejas par auduma papīra pārstrādi jaunos produktos: kartons būvniecības nozarei, pārtikas iepakojums vai higiēnas papīrs.
Uzņēmums meklē sadarbības partnerus ar attiecīgajām zināšanām par materiāliem, kuru pamatā ir papīrs un tekstilšķiedras.
Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt komerclīgumu ar tehnisko palīdzību vai pētnieciskās sadarbības līgumu.
POD: TRSE20230113013

Nīderlandes MVU, kas agrāk ražoja gaļas produktus, tagad ražo augu šķiedru produktus veģetāriešiem, piemēram, no pupiņām un kvinojas. Uzņēmums meklē augu izcelsmes šķiedrvielas veģetāras baltās zivs filejas ražošanai, kas būtu bagāta ar olbaltumvielām.
Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt komerclīgumu vai pētnieciskās un attīstības sadarbības līgumu.
POD: TRNL20221201005

Vācijas automobiļu piegādātājs meklē elektronikas ražotājus, lai apstiprinātu jaunu šķidruma dzesēšanas koncepciju elektroniskajiem vadības blokiem. Prototips ir veidots, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc siltuma izkliedes elektrifikācijas un autonomās braukšanas iekārtās. Jaunās koncepcijas priekšrocības ir samazināts svars (-35%), mazāka aizņemamā vieta (-50%) un uzlabota dzesēšana (+10%).
Uzņēmums meklē partnerus, lai pārbaudītu prototipu (TRL5), un tas varētu nonāktu tirgū, kā arī, iespējams, darbotos kā pārdošanas partneris. Piedāvātais sadarbības veids – noslēgt pētnieciskās un attīstības sadarbības līgumu.
POD: TRDE20230116006