Sadarbības iespēju datu bāze

Sadarbība iespēju datu bāze (Partnering opportunities database – POD) ir EEN instruments, kas sniedz iespēju meklēt informāciju par biznesa, tehnoloģiju un pētniecības sadarbības piedāvājumiem un pieprasījumiem vienotā datu bāzē.  Tajā atrodami vairāki tūkstoši  sadarbības profilu, par kuriem var izteikt interesi tiešsaistē, izmantojot pogu “Request more information”.

Par iespēju izmantot Eiropas Biznesa atbalsta tīkla sadarbības iespēju datubāzi aicinām sazināties ar mums elektroniski vai arī pieteikties uz konsultāciju klātienē. Sadarbības piedāvājums pēc ievietošanas datubāzē  ir aktīvs 12 mēnešus un ir pieejams citām tīklā ietilpstošajām organizācijām un ikvienam lietotājam tiešsaistes datu bāzē. Piedāvājumu izplatīšanas prakse katrai no tīkla partnerorganizācijām atšķiras, bet parasti tie tiek izvietoti šo organizāciju mājas lapās, biznesa portālos, elektroniskajos un drukātajos  ikmēneša vai iknedēļas biļetenos. Atsevišķos gadījumos tie tiek tieši nosūtīti potenciāli ieinteresētajam klientam. Ieinteresētie sadarbības partneri atsūtīs savu piedāvājumu vai pieprasījumu caur Eiropas Biznesa tīkla biroju Latvijā.

Lai uzlabotu lietošanas pieredzi, jāizveido lietotāja konts. Ja klients vēlas regulāri saņemt jaunākos publicētos sadarbības piedāvājumus, pastāv iespēja izveidot attiecīgajam klientam pielāgotu automātisku paziņojumu saņemšanas moduli, kas informāciju par jaunākajiem sadarbības profiliem nosūtīs e-pastā.

Plašāka informācija par datubāzes lietošanu ir pieejama zemāk esošajās faktu lapās: