Biznesa sadarbības datu bāze

Biznesa sadarbības datubāze (Partnering opportunities database – POD) ir EEN instruments, kas sniedz iespēju meklēt informāciju par biznesa, tehnoloģiju un pētniecības sadarbības piedāvājumiem un pieprasījumiem vienotā datubāzē.  EEN sniedz iespēju uzņēmumiem bez maksas izplatīt sadarbības piedāvājumus caur Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Biznesa sadarbības datu bāzi, kurā regulāri pieejami vairāki tūkstoši sadarbības pieprasījumu un piedāvājumu.

Par iespēju izmantot Eiropas Biznesa atbalsta tīkla biznesa sadarbības datubāzi aicinām sazināties ar mums elektroniski vai arī pieteikties uz konsultāciju klātienē. Sadarbības piedāvājums pēc ievietošanas datubāzē  ir aktīvs 12 mēnešus un ir pieejams citām tīklā ietilpstošajām organizācijām un ikvienam lietotājam tiešsaistes datu bāzē.

Sadarbības piedāvājumu izplatīšanas prakse katrai no tīkla partnerorganizācijām atšķiras, bet parasti tie tiek izvietoti šo organizāciju mājas lapās, biznesa portālos, elektroniskajos un drukātajos  ikmēneša vai iknedēļas biļetenos. Atsevišķos gadījumos tie tiek tieši nosūtīti potenciāli ieinteresētajam klientam. Ieinteresētie sadarbības partneri atsūtīs savu piedāvājumu vai pieprasījumu caur Eiropas Biznesa tīkla biroju Latvijā.

Ja klients vēlas regulāri saņemt jaunākos publicētos sadarbības piedāvājumus, pastāv iespēja izveidot attiecīgajam klientam pielāgotu automātisku paziņojumu saņemšanas moduli, kas informāciju par jaunākajiem biznesa sadarbības profiliem piegādās klientam tieši uz e-pastu.

Plašāka informācija par datubāzes lietošanas un reģistrācijas nosacījumiem ir pieejama zemāk esošajās faktu lapās: