Aktualitātes

Aicinām piedalīties divpusējā vebinārā “Publisko iepirkumu iespējas Igaunijā un Latvijā”

Latvijas Investīciju un  attīstības aģentūras (LIAA )Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras EEN šā gada 9. jūnijā organizē divpusēju bezmaksas vebināru par publisko iepirkumu iespējām Igaunijā un Latvijā.

Vebinārs plānots kā divvirzienu pasākums, kura ietvaros Latvijas uzņēmēji iepazīsies ar Igaunijas publisko iepirkumu sistēmu, savukārt Igaunijas uzņēmēji – ar Latvijas publisko iepirkumu sistēmu.

Vebināra programmā:

  • Vispārējā publisko iepirkumu sistēma Igaunijā un Latvijā;
  • Kur saņemt informāciju par abu valstu publiskajiem iepirkumiem;
  • Kā pieteikties publiskajiem iepirkumiem;
  • Nepieciešamie iesniedzamie dokumenti;
  • Kur saņemt konsultācijas;
  • Praktiski ieteikumi dalībai publiskajos iepirkumos u.c. aspekti.

No Igaunijas puses vebināru vadīs lektores Maarika Tork un Evelin Karindi-Kask – Igaunijas Finanšu ministrijas Publisko iepirkumu un valsts palīdzības departamenta pārstāves. 

No Latvijas puses vebinārā kā lektori piedalīsies Agnese Irmeja, Iepirkumu uzraudzības biroja Juridiskā departamenta direktores vietniece un Oļegs Filipovičs, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Elektronisko iepirkumu departamenta direktors.

Tā kā bieži vien veiksmīgai dalībai iepirkumā būtiski ir atrast vietējo partneri, tad vebināra ietvaros piedāvājam arī virtuālās kontaktbiržas iespējas, kad abu valstu uzņēmējiem būs iespēja satikties un izrunāt potenciālās sadarbības iespējas kopīgai dalībai tenderos.

Vebināra norises laiks: 09.06.2022. no 9:30 – 14:30 ZOOM platformā
Darba valoda: angļu
Vebināra programma.
Pieteikuma anketa ir pieejama šeit

Piesakoties, dalībnieki tiek aicināti iesūtīt sev interesējošos jautājumus saistībā ar vebināra tēmu, kā arī, ja ir interese pēc vebināra tikties ar Igaunijas partneriem, tad aizpildot pieteikuma anketu, apstipriniet šo interesi un pāris teikumos aprakstiet savu uzņēmumu, kā arī vēlamo partneri.

Lūdzu iepazīstieties ar datu apstrādes drošības noteikumiem.
Saite uz vebināru tiks nosūtīta tikai reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma!

Papildus informācija:
Anita Ābola
Tālr: 29802187
E-pasts: anita.abola@liaa.gov.lv

 

.