Aktualitātes

Aicinām piedalīties ”Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem” 15 gadu svinību tiešsaistes pasākumā

Aicinām piedalīties ”Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem” 15 gadu svinību tiešsaistes pasākumā!

Atklāj jaunas iespējas ārzemēs!

Vai vēlies noskaidrot vairāk par apmaiņas programmu no tās dalībniekiem?

Šogad EYE svin savu 15 gadu jubileju! To atzīmējot, vēlamies sapulcināt programmas topošos un jau esošo dalībniekus, lai dalītos pieredzē un iedvesmotu viens otru! Jau 3. aprīlī plkst. 17:00 tiekamies vebinārā, kur varēs dzirdēt programmas absolventu stāstus par viņu iespaidiem dodoties apmaiņā pie pieredzējušiem mentoriem ārzemēs.

Savos pieredzes stāstos dalīsies dalībnieki, kas apmaiņas pavadījuši tādās valstīs kā Dienvidkoreja, ASV, Vācija un Slovēnija. Mārtiņš attīstīja prasmes par dažādu materiālu apstrādi un veicināja savu radošo izaugsmi, dodoties uz Dienvidkoreju. Katrīna un Emīlija iepazina vienu no pasaules centriem, Ņujorku, kur apmaiņas laikā pie mentoriem ieguva zināšanas par mārketingu, lai popularizētu savu uzņēmumu, kas atbalsta sieviešu higiēnas produktu nodrošināšanu publiskajās tualetes. Matīss devās uz Sanfrancisko, lai iegūtu zināšanas un kontaktus Silīcija ielejā, attīstot savu uzņēmumu, kas piedāvā viltojumu novēršanas tehnoloģiju. Apmaiņas laikā Ausma devas pie uz Slovēniju pie fotogrāfa, lai apgūtu iemaņas stock fotogrāfijas izstrādē. Savukārt, Sintija apmaiņas laiku pavadīja Vācijā, kur ieguva zināšanas, lai turpinātu attīstīt sadarbības ar uzņēmumiem, kuri piedāvā produktus un pakalpojumus studentiem.

Vai tev ir biznesa ideja, kuru vēlies attīstīt? Vai tu meklē iedvesmu un palīdzību īstenot to daudz raitāk? Vai vēlies strādāt ar pieredzējušu mentoru vienā no 39 dalībvalstīm?

Tad ES finansēta programma “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” ir domāta tieši tev! Programmā var piedalīties gan jaunie uzņēmēji, gan pieredzējuši uzņēmēji. Kas ir svarīgi – programmā nav vecuma ierobežojumu!

Jaunie uzņēmēji (ar uzņēmējdarbības pieredzi līdz 3 gadiem vai biznesa plānu) var doties ārzemēs, gan Eiropā, gan ārpus tās, un saņemt stipendiju, paplašināt savu uzņēmējdarbības pieredzi un pārbaudīt biznesa idejas dzīvotspēju. Savukārt pieredzējušie uzņēmēji (ar uzņēmējdarbības pieredzi virs 3 gadiem) iegūst iespēju uzaicināt ciemos pie jauno uzņēmēju no visas ES, dalīties savās zināšanās un apmainīties ar pieredzi, kas noteikti uzlabos uzņēmuma attīstību!

Tiekamies tiešsaistes pasākumā jau 3.aprīlī pulksten 17:00!

Rezervē savu bezmaksas vietu (pieteikšanās obligāta): https://cas5-0-urlprotect.trendmicro.com:443/wis/clicktime/v1/query?url=https%3a%2f%2fforms.gle%2fthNNkZJCnr4LLcuE7&umid=806af740-8308-4bb4-bbcc-4dd320f55667&auth=b5b77c65294f9f940c272d167b4cae8731f4b346-48d7184069e512386b72d1259fd3f574ae56528a

Tiekamies!

Sīkāka informācija par programmu: erasmus@civitta.com