Biznesa sadarbība

Biznesa sadarbības piedāvājumi (20.12.2022.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir apkopojis jaunākos biznesa sadarbības piedāvājumus.  Detalizēti piedāvājumu apraksti apskatāmi, uzklikšķinot uz profila numura. Ja ir interese par kādu no sadarbības piedāvājumiem, aicinām aizpildīt tiešsaistes formu vai rakstīt uz een@liaa.gov.lv (norādot profila numuru).

Grieķijas uzņēmums meklē sadarbību ar videi draudzīgu saistvielu un/vai kompostējamu līmvielu piegādātājiem jūraszāļu paneļu ražošanai.
 
Rumānijas uzņēmums meklē sadarbību ar investoriem/ partneriem – tehniskā dizaina vai rūpnieciskajiem uzņēmumiem, kuri būtu ieinteresēti realizēt investīciju projektus Rumānijā. Uzņēmums būtu ieinteresēts piedalīties arī starptautiskā konsorcijā līdzdalībai publiskajos iepirkumos Rumānijā vai ārvalstīs.
 
Inovatīvs Dānijas uzņēmums vēlas sadarboties ar produktu dizaina uzņēmumu paku pārsūtīšanas automatizācijas risinājuma pārveidei.
 
Spānijas on-line tirdzniecības uzņēmums, kurš specializējies jaunu un lietotu mēbeļu, sadzīves ierīču un dekoru izīrēšanā, pirkšanā, meklē sadarbību ar mēbeļu, dekoratīvo priekšmetu, utt., ražotājiem un/vai dizaineriem.