Aktualitātes

Komunikācija un tās efektīga veidošana darbā un privātā ikdienā

Teicamas komunikācijas prasmes mūsdienās ir nepieciešamas it visur, tomēr apgūt tās, lai neveidotos pārpratumi, konflikti un labvēlīga augsne intrigām nav nemaz tik viegls uzdevums, taču apgūstot to, kā veidojas cilvēka informācijas uztveres modelis – kopīgu valodu atradīsim ar ikvienu. 

Vebinārā runāsim par:

1. Kas ietekmē to, kā cilvēks uztver informāciju;
2. Kā runāt par neērtām tēmām;
3. Kā teikt patiesību;
4. Pasīvā agresivitāte komunikācijā – kā to atpazīt un atvairīt;
5. Kā noskaidrot otra motīvus;
6. Kā spēt pārliecinoši prezentēt, uzstāties un cieņpilni aizstāvēt savu pozīciju;
7. Manipulatīvi izteikumi, no kuriem jātiek vaļā pašiem un jāspēj atpazīt citu komunikācijā;
8. Spīts, ietiepība, ego, nepacietība, tiešā vārda meistari, grūtības pateikt “nē” , bailes un izsmiekla, pazemojumiem, emociju svārstības, pašu radītas ilūzijas – kā šo visu pamanīt sevī un mazināt to ietekmi ikdienas komunikācijā un uzvedībā;
9. Komunikācija sarakstēs.

Dalībnieku ieguvumi:  Praktiski ikdienā pielietojamas tehnikas, kas uzlabos pašu komunikācijas prasmes gan profesionālā vidē, gan līdzcilvēkiem privātā ikdienā.

Vebināru vadīs:
Lektore Dr. med. Psych. Anita Millere savas zināšanas ir ieguvusi neiropsiholoģijā University of Cambridge un kriminālpsiholoģijā (Cīrihē), augstākā izglītība ir iegūta arī personāla vadības psiholoģijā un psihoterapijā; sertificēta biedre AAHA (American Association Handwriting of Analysts). 20 gadu aktīva grafoloģes prakse, specializējusies kirilica un latīņu alfabēta analīzē, pielietojot integratīvo grafoloģijas metodiku (balstīta uz pētījumiem psihiatrijas klīnikās un neiropsihologu praksēs), piedalījusies grafoloģijas zinātniskajos pētījumos, vada seminārus, lekcijas, piedalās korporatīvos  pasākumos, sniedz konsultācijas gan privātpersonām, gan juridiskām personām, gan arī procesuālo lietu izmeklēšanā, savu darbību pārsvarā realizē Kanādā, Spānijā, Amerikā, Anglijā, Rumānijā, Kiprā, Šveicē, Vācijā un daļēji Latvijā.

Pasākumu organizē Eiropas Biznesa atbalsta tīkls sadarbībā ar Eiropas klasteru sadarbības platformu, Eiropas Komisiju un EISMEA atbalstu. Latvijā Eiropas Biznesa atbalsta tīklu koordinē LIAA, LTRK un Latvijas Tehnoloģiskais centrs.

Dalība BEZMAKSAS.
Norises laiks: plkst. 14:00-15:30
Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/EFKU_270323   
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.