Aktualitātes

Notiks EEN konsultāciju dienas ar Ziemeļvācijas EEN

Vācijas ziemeļu reģiona Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) partneriestāde Business Development and Technology Transfer Corporation of Schleswig-Holstein organizē tiešsaistes tikšanās sesiju ar Vācijas uzņēmējiem, kuri meklē sadarbības iespējas ar Baltijas reģiona pārstāvjiem.

Pasākums notiks no 20.-23. februārim. Galvenās industrijas, kuras ir pārstāvētas Šlēsvigas-Holšteinas reģionā, ir metālapstrāde, mašīnbūve, transports, loģistika, civilā drošība un medicīna.

Pieejams saraksts ar Vācijas uzņēmumiem, kuri pieteikušies pasākumam. Šobrīd pasākumam ir pieteikušies DEHAS Medical Systems, Sananet, OffTEC Base, TECSON, Weihe, European Cargo Logistics, Fienemann TORPEDO.

Tuvākajā laikā tiks papildināta informācija ar Vācijas uzņēmumiem, kuri meklē sadarbības iespējas.

Pasākuma mērķis ir piemeklēt atbilstoši potenciālo sadarbības partneri, ar kuru tiešsaistē pārrunāt sadarbības iespējas, kā arī, iespējams pieteikt dalību pasākumā tiem uzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti uzņēmējdarbības uzsākšanā šajā reģionā.

Ja ir interese piedalīties šajās konsultāciju dienās, un saņemt aktuālo informāciju, lūdzu sūtiet savu pieteikumu uz e-pastu: een@liaa.gov.lv