Pasākumi biznesa attīstībai

Pasākumi Latvijā

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) Latvijā regulāri organizē uzņēmējiem noderīgus pasākumus – seminārus, kontaktbiržas, darbnīcas un tirdzniecības misijas. Izmantojot EEN priekšrocības, sadarbībā ar citām Eiropas Komisijas iniciatīvām regulāri tiek rīkoti pasākumi biznesa attīstībai, kuros informējam par ārvalstu tirgiem, Eiropas Savienības likumdošanu vai aicinām Latvijas uzņēmējus satikt potenciālos ārvalstu sadarbības partnerus.

Ar tuvākajiem pasākumiem, kas plānoti Latvijā iespējams iepazīties šeit. Vienlaikus šajā sadaļā tiek publicēta informācija par Latvijas uzņēmējiem aktuālākajiem pasākumiem ārzemēs, bet ar visiem EEN rīkotajiem pasākumiem iespējams iepazīties EEN pasākumu datubāzē.

Pasākumi ārzemēs

EEN darbība vairāk nekā 60 pasaules valstīs sniedz iespējas uzņēmumiem iesaistīties dažādās tirdzniecības misijās, kontaktbiržās un citos pasākumos ārzemēs. EEN rīkotie pasākumi biznesa attīstībai nereti ir bezmaksas vai par samazinātu dalības maksu. Katru gadu notiek aptuveni 200 EEN rīkotas kontaktbiržas un tirdzniecības misijas. Ar citu uzņēmumu pieredzi – veiksmes stāstiem, iesaistoties šādos pasākumos, iespējams iepazīties šeit.

EEN rīkotās kontaktbiržas visbiežāk notiek lielu izstāžu vai konferenču laikā, ļaujot uzņēmumiem īsu, iepriekš sarunātu tikšanos laikā iepazīties ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Uzņēmējs sev atvēlētajā laikā kontaktbiržā prezentē savu kompāniju, produktu, tikšanās mērķi un, abpusējas intereses gadījumā, organizē papildu tikšanās.

Tirdzniecības misiju ietvaros nelielām uzņēmumu grupām tiek sniegta iespēja apmeklēt kādu valsti, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus. Šādu tirdzniecības misiju programmā tiek iekļauta dalība biznesa forumos, semināros, uzņēmēju apaļā galda tikšanās un kontaktbiržās, kā arī izstāžu apmeklējumi, individuālas tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, uzņēmumu vizītes un piedalīšanās neformālos pasākumos.

Savukārt tādi pasākumi biznesa attīstībai kā konferences, apmācību sesijas, semināri un darbnīcas var sniegt uzņēmumam nepieciešamo atbalstu ārvalstu tirgu apgūšanai. Tie aptver tādas tēmas kā inovācija, starptautiskie tirgi, finansēšanas iespējas, Eiropas Savienības likumdošana un standartizācija u. c.

EEN rīkotie pasākumi biznesa attīstībai ir atrodami mūsu datubāzē. Pasākumus iespējams meklēt pēc vairākiem kritērijiem: atslēgas vārda, pasākuma veida, valsts, nozares.  Ja Jums ir papildu jautājumi par dalību kādā pasākumā, aicinām sazināties ar mums.