Pasākumi

Aicinām pieteikties kontaktbiržai Lietuvā

Lietuva/ online

Lietuvas Inovāciju centrs kopā ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) partneriem starptautiskās izstādes “MADE IN LITHUANIA 2022” ietvaros šā gada 7. oktobrī organizē B2B partnerības pasākumu.

Tā ir lieliska iespēja apmeklēt Lietuvas ražotāju klātienes izstādi “MADE IN LITHUANIA” 2022 un tikties ar potenciālajiem klientiem uz vietas vai tiešsaistē, jo pasākums norisināsies hibrīdformātā. 

Šī gada B2B sadarbības pasākums ir vērsts uz tekstila nozari:

• MODE UN STILS: modes zīmoli/etiķetes; virsdrēbes, apakšveļa un trikotāža vīriešiem, sievietēm un bērniem; sporta apģērbs; ādas un kažokādas apģērbi un aksesuāri; darba apģērbs, formas tērpi; modes preču tirdzniecība internetā; dizaineru darbi; apģērbu aksesuāri.

• TEKSTILS, IZEJMATERIĀLI UN INTERJERS: Audumi, trikotāžas un neaustie materiāli, tehnikas un mājas tekstils, interjera dekorācijas; šķiedra, dzijas, tekstila piederumi, tekstila krāsvielas un palīgmateriāli.

• ĀDA, APAVI UN AMATNIECĪBA: āda, ādas galantērijas izstrādājumi; sieviešu, vīriešu un bērnu apavi; amatniecība; mākslas un dizaina darbi.

• MAŠĪNAS, TEHNOLOĢIJAS UN LOĢISTIKA: tekstila, šūšanas un adīšanas iekārtas, tehnoloģijas, CAD/CAM sistēmas, aprīkojums, pakalpojumi un piegāde; pētniecība un izglītība, inovācijas, apmācības un konsultāciju pakalpojumi; tekstilizstrādājumu un apģērbu izstrādājumu loģistikas pakalpojumi; iepakošana un tirdzniecības aprīkojums.

Uzmanību! Kontaktbiržas dalībniekiem, kuriem ir tiešsaistes B2B tikšanās klātienē, jānodrošina sev portatīvais dators.

Dalība B2B pasākumā ir bez maksas.
Pieteikšanās atvērta līdz 2022. gada 6. oktobrim.
Papildu informācija pieejama šeit.