Pasākumi

LIAA aicina uz Latvijas un Nīderlandes vēja enerģijas biznesa forumu

Rīga, Latvija

Š. g. 12. aprīlī Rīgā notiks Latvijas un Nīderlandes vēja enerģijas biznesa forums, kura mērķis ir iepazīstināt uzņēmējus un saistītās organizācijas ar Nīderlandes pieredzi vēja enerģijas nozares attīstīšanā gan uz sauszemes, gan jūrā, kā arī iezīmēt Latvijas vēja enerģijas nozares tālākās izaugsmes scenārijus.

Biznesa forums tiks atklāts ar Latvijas un Nīderlandes amatpersonu uzrunām, turpināsies ar ieskatu abu valstu vēja enerģētikas sektoros un iespējamajos sadarbības virzienos. Pēc oficiālās daļas sekos divas tematiskās paneļdiskusijas un B2B tikšanās.

Aicinām uzņēmumus un citas ieinteresētās puses pievienoties biznesa forumam un atklāt sadarbības iespējas atjaunojamās enerģijas nozarē.

Kā pievienoties?
Reģistrējoties šajā platformā, jūs varat iepriekš ieplānot tikšanās ar Nīderlandes uzņēmumiem un otrādi. Šīs tikšanās notiks klātienē 12. aprīlī Rīgā.

Pēc pasākuma platforma būs atvērta vēl divas nedēļas, lai dotu jums iespēju sazināties / dalīties kontaktinformācijā ar iesaistītajiem uzņēmumiem un ieinteresētajām personām, ar kurām jums neizdevās sazināties kontaktbiržas laikā.

Biznesa foruma programma.

Svarīgi!
Pasākums notiks klātienē, ievērojot visus aktuālos epidemioloģiskās drošības noteikumus.
Reģistrācija ir obligāta!
Pēc reģistrēšanās dalībnieki varēs iepazīties ar Nīderlandes uzņēmumu delegācijas profiliem.
Foruma darba valoda: angļu
Dalība: bezmaksas

Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Nīderlandes vēstniecību Latvijā un Latvijas Vēja enerģijas asociāciju, kā arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā un Nīderlandē atbalstu.