Pasākumi

Norisināsies Latgales reģiona pašvaldības un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pieredzes apmaiņas vizīte uz Zviedriju

Gēteborga, Zviedrija

Plānots, ka pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pieredzes apmaiņas vizīte tiks organizēta uz ZviedrijuGēteborgu no 2022.gada 22. novembra līdz 25. novembrim. Vizītes programmas saturs tiek veidots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā.

Dalībai vizītēs aicinām pieteikt dalībniekus no Latgales nevalstiskajām organizācijām, kas popularizē Latgales reģiona kopējo uzņēmējdarbības vidi un ar savu darbību veicina reģiona uzņēmējdarbības vides attīstību.

Provizoriskā vizītes darba kārtība:

22.11.2022. – Ierašanās Gēteborgā, Lietišķā tikšanās uzņēmējdarbības popularizēšanai.

23.11.2022. – Lietišķa tikšanās uzņēmējdarbības popularizēšanai, uzņēmumu apmeklējums.

24.11.2022. – Lietišķā tikšanās uzņēmējdarbības popularizēšanai, uzņēmumu apmeklējums.

25.11.2022. – Atgriešanās Rīgā.

Vizītes darba valoda – angļu valoda.

Transporta un viesnīcas izdevumi tiek segti no EEZ grantu projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā”  līdzekļiem.

Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās dalībai ir obligāta, līdz 2022. gada 8. novembrim aizpildot anketu: ej.uz/ViziteGeteborga

Papildus informāciju iespējams saņemt, zvanot projekta pārstāvjiem pa tālruni 29119965 (Ruta Priede) vai 29118992 (Sarmīte Teivāne).

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014. 2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrantsLatvia

Vizītes programmas saturs tiek veidots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Biznesa atbalsta tīklu Latvijā.