Pasākumi

Pieteikšanās vebināram “PVN piemērošana e-komercijā un pārrobežu darījumos”

Online 11.00

13. maijā plkst. 11.00 tiešsaistē norisināsies bezmaksas vebinārs par PVN piemērošanas noteikumiem, organizējot tālpārdošanu vai veicot pārrobežu darījumus. Pasākumu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros kopā ar advokātu biroju COBALT.

Vebināra programmā:

  • PVN noteikumi e-komercijas jomā, kas  stāsies spēkā 2021. gada 1. jūlijā un attieksies uz pārrobežu darījumiem starp uzņēmumiem un patērētājiem (B2C)
  • Kādos gadījumos uzņēmumam, veicot pārrobežu darījumus, tostarp eksportu, ir nepieciešams kļūt par PVN maksātāju citās valstīs
  • Atbildes uz klausītāju  jautājumiem

Vebināru vadīs lektore Sabīne Vuškāne, kas ir viena no vadošajām speciālistēm nodokļu jomā un COBALT nodokļu konsultāciju vadītāja. Viņa specializējas īpaši sarežģītu nodokļu jautājumu izpētē un risinājumu izstrādē, kā arī sniedz atbalstu nodokļu pārbaudēs. S. Vuškānei ir vairāk nekā 17 gadu pieredze sarežģītu nodokļu plānošanas un nodokļu risku novērtēšanas projektu īstenošanā vietējos un pārrobežu darījumos, jo īpaši saistībā ar PVN.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesenti tiek aicināti reģistrēt savu dalību pasākumā līdz 11. maijam.

Datu apstrādes drošības noteikumi 

Reģistrācijas forma pieejama šeit.

Pieslēgšanās saite tiešsaistes platformai Zoom  tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Piesakoties, dalībnieki tiek aicināti iesūtīt arī sev interesējošos jautājumus, kas saistīti ar vebināra tēmu. Pasākums norisināsies latviešu valodā.

Papildu informācijai:
Sabīne Jukša
Vecākā projektu vadītāja
Sabine.Juksa@liaa.gov.lv
+371 670 394 30