Aktualitātes

Piesaki savu uzņēmumu Baltijas Inovācijas balvai 2015!

Katru gadu Baltijas Asambleja piešķir balvas literatūrā, mākslā un zinātnē (www.baltasam.org). Sākot ar 2011. gadu, Baltijas Asambleja sadarbībā ar Baltijas Zinātnes/Tehnoloģisko parku un Inovācijas centru asociāciju, ir iedibinājusi arī ceturto nomināciju – Baltijas inovācijas balvu (BIB), kuru piešķir Baltijas valstu inovatīvākajam uzņēmumam.
Kādi uzņēmumi var pieteikties?
Uz BIB var pretendēt uzņēmums, kas pēdējo trīs gadu laikā ir realizējis tirgū inovatīvus, efektīvus produktus, pakalpojumus vai biznesa modeļus.

BIB tiek piešķirta uzņēmumam, kuram:

  • Ir mazāk nekā 250 darbinieku, un gada apgrozījums nav lielāks par 50 milj. EUR;
  • pamatkapitālā ir vismaz 51% nacionālais kapitāls un uzņēmums ir reģistrēts vienā no Baltijas valstīm.

 

Galvenie kritēriji BIB piešķiršanai:

  • Produktu, pakalpojumu, procesu konkurētspēja: oriģinalitāte, pievienotā vērtība, cena un piegādes laiks salīdzinājumā ar analogiem;
  • Tirgus potenciāls: mērķa tirgu skaits un apjoms, iespējamo tirgu paplašināšana un eksporta pieaugums;
  • Finanšu dati: jauno produktu vai pakalpojumu procentuālā daļa no gada apgrozījuma.

 

Produkti, pakalpojumi vai biznesa modeļi, kas izstrādāti sadarbojoties partneriem divās vai trīs Baltijas valstīs, tiks vērtēta kā būtiska priekšrocība BIB saņemšanai.
Baltijas Asambleja ir starptautiska organizācija, kas ir izveidota, lai veicinātu sadarbību starp Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Republiku parlamentiem. Visas balvas (statuetes) tiek pasniegtas speciālā Baltijas Asamblejas balvu pasniegšanas ceremonijā.

Kā pieteikties Baltijas Inovācijas balvai?

Lai pieteiktos BIB konkursam, uzņēmumam jāaizpilda pieteikuma anketas latviešu un angļu valodā, un līdz 2015. gada 11.septembrim plkst. 17:00 Baltijas Zinātnes/ Tehnoloģisko parku un Inovācijas centru asociācijas (BASTIC) nacionālajam pārstāvim Latvijā:

 

Jānim Stabulniekam
Latvijas Tehnoloģisko parku, centru un biznesa inkubatoru asociācija
ltc@latnet.lv
Tālr. +371 2923 2117
Aizkraukles 21, Rīga, LV-1006