Aktualitātes

Pievienojies “Innovate & Connect” B2B pasākumam Stambulā

“Innovate & Connect: Digital and Industry Brokerage Day” notiks 2024. gada 12. septembrī.

Stambulas Rūpniecības kamera aicina piedalīties B2B pasākumā “Digital and Industry Brokerage Day”, kas tiek organizēta projekta MIND4MACHINES un Enterprise Europe Network ietvaros sadarbībā ar TÜBİTAK (Turcijas Zinātniskās un tehnoloģiskās pētniecības padome) un Horizon Europe nacionālo koordinācijas biroju.

Šī pasākuma mērķis ir veicināt jaunu projektu konsorciju veidošanu starp tehnoloģiju uzņēmumiem, ražošanas uzņēmumiem un citām ieinteresētajām personām projektu uzsaukumiem no Horizon Europe, Eiropas Inovāciju padomes (EIC) un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT).

  • Informācijas dienas sesija par Digital & Industry, EIC, EIT.
  • Prezentācijas sesija: Dalībniekiem, kuri meklē partnerus, būs iespēja prezentēt savas organizācijas un projektu idejas. Katrai idejai tiks dotas 5 līdz 10 minūtes.
  • B2B tikšanās: iespēja tikties individuālās sanāksmēs, lai izpētītu iespējamās sadarbības iespējas, izmantojot B2match rīku.

Pasākuma programma (12.09.2024):

09:30-12:00: informācijas sesija

12:00-13:30: Pitching sesija

14:00-17:00: B2B tikšanās Pasākuma platforma būs atvērta līdz 2024. gada beigām, ļaujot dalībniekiem turpināt tīklošanos.

Pievienojies 12. septembrī no 9:30 līdz 17:00 (pēc Turcijas laika) Stambulā (Stambulas Rūpniecības kameras Odakules ēka) un piedalies digitālo un rūpniecības inovāciju nākotnes veidošanā. https://innovate-connect-manufacturing-calls-brokerage.b2match.io/