Aktualitātes

Pievienojies tiešsaistes apmācībām “Aptverot globālos tirgus” par Vjetnamu

Tiešsaistes apmācību sērija “Aptverot globālos tirgus” atbalsta Eiropas mazos un vidējos uzņēmumus un jaunuzņēmumus, lai ieviestu inovācijas un paplašinātos Āzijā, Āfrikā un Amerikā. Tiešsaistes vebinārus rīko Eiropas Komisija un “Enterprise Europe Network” eksperti.

Tiešsaistes seminārs “Uzņēmējdarbība Vjetnamā: iespēju izpēte vietējā lauksaimniecības pārtikas nozarē” notiks 2024. gada 4. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 11:15 (CET).

Mērķauditorija

Tīmekļseminārs ir paredzēts Eiropas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU), jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuri vēlas paplašināties starptautiski, Eiropas klasteriem un klasteru vadītājiem, Enterprise Europe Network biznesa konsultantiem un citām Eiropas uzņēmējdarbības atbalsta organizācijām.

Mācību mērķi

Vebinārs piedāvās pārskatu par Vjetnamas lauksaimniecības pārtikas nozari. Dalībnieki iegūs dziļāku izpratni par nozari, tās izaugsmes potenciālu, galvenajiem nozares spēlētājiem un importa regulējumu, pamatojoties uz ES un Vjetnamas brīvās tirdzniecības līgumu.

Semināra apmācību rezultātā Eiropas uzņēmumi varēs efektīvi orientēties Vjetnamas uzņēmējdarbības vidē. Tiešsaistes seminārā tiks apskatītas arī biznesa iespējas saistībā ar pieaugošo vietējo pieprasījumu pēc kvalitatīviem pārtikas produktiem un tehnoloģijām ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses ieviešanai. 

Pievienojies šeit: https://een.ec.europa.eu/connect/groups/internationalisation-thematic-group/discussions/webinar-doing-business-vietnam-exploring