Aktualitātes

Vebinārs “Ilgtspējīga uzņēmējdarbība – praktiski soļi ieviešanā”

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmumiem saprast, kas ir ilgtspēja un kā padarīt ilgtspējīgāku savu uzņēmumu, šā gada 9. novembrī plkst. 15.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkls (EEN) sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu rīko vebināru, kurā dažādu jomu eksperti un uzņēmumi dalīsies pieredzē par savu ceļu uz ilgtspējas ieviešanu, kā arī palīdzēs saprast – ar ko sākt, lai ilgtspējas principus ieviestu savā uzņēmumā.

Šodien vairs tikai retais nav dzirdējis par ilgtspējas jēdzienu, tomēr ne katrs zina un saprot, ar ko sākt, kā noteikt savas prioritātes un kā praktiski vadīt savu ietekmi un vides, sociālajiem un pārvaldības aspektiem. Šajā sarunā kopīgi meklēsim atbildes gan uz iepriekšminētajiem, gan arī daudziem citiem šķietami sarežģītiem jautājumiem un centīsimies par ilgtspēju runāt vienkāršā un cilvēcīgā valodā, koncentrējoties uz praktiskiem aspektiem.

Vebināru vadīs Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja, kura pie ilgtspējas principu ieviešanas strādā vairāk nekā 12 gadus, tajā piedalīsies Viktors Toropovs, SEB bankas Ilgtspējas attīstības vadītājs Latvijā, kurš stāstīs, cik būtiski ir ar uzņēmumu ilgtspēju saistītie jautājumi, raugoties no bankas perspektīvas.

Tāpat vebinārā varēs dzirdēt dažādu nozaru uzņēmumu pieredzes stāstus:

  • Daina Āboliņa, Korporatīvās komunikācijas projektu vadītāja, VAS Valsts nekustamie īpašumi
  • Andris Šniceris, iepirkumu vadītājs, SIA Trelleborg Wheel Systems
  • Agita Kārkliņa, Komunikācijas vadītāja, AS Cēsu alus

Vebinārs būs skatāms tiešsaistes platformā ZOOM, kā arī EEN un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta Facebook kontos.

Reģistrējoties vebināram, aicinām iepazīties ar Datu apstrādes drošības noteikumiem

PIETEIKTIES