Aktualitātes

Ziemeļvācijas uzņēmumi meklē sadarbības partnerus Baltijā

Piedāvājam informācijas apkopojumu par Vācijas uzņēmumiem, kuri pēc tiešsaistes tikšanās sesijas ar EEN pārstāvjiem, ir atvērti sadarbībai ar Baltijas reģiona uzņēmumiem.

Galvenās industrijas, kuras ir pārstāvētas Šlēsvigas-Holšteinas reģionā ir: digitalizācija, atjaunojamā enerģija, dzīvības zinātnes, jūras ekonomika, mašīnbūve.

Vācijas uzņēmumi, kuri meklē sadarbības iespējas:

TIAhttps://tia-abwasser.de/en/
Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas ar pārtikas nozares uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams notekūdeņu attīrīšanas risinājums.

Parasolhttps://www.passiv-radar.de/
Drošības un aizsardzības tehnoloģiju ražotājs. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas ar vēja parkiem un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama monitoringa sistēmas pret lidojošiem objektiem.

Sananet https://sananet.com/en/
Dzīvības zinātņu un medicīnisko iekārtu ražotājs/konsultācijas. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas ar medicīnisko iekārtu, tehnoloģiju un IKT pakalpojumu sniedzējiem medicīnas nozarē, kuri vēlas iekļūt Vācijas tirgū. Sannanet palīdz atrast sadarbības partnerus, izplatītājus un tirdzniecības kontaktus.

Camoleonhttps://www.camoleon.com/
Dzīvības zinātņu un medicīnisko iekārtu ražotājs. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas ar medicīnas preču/ierīču izplatītājiem (brūču apstrāde). Kā arī labprāt sazinātos ar uzņēmumiem/jaunuzņēmumiem, kuriem ir inovatīvi risinājumi brūču apstrādei, produkti var būt tikai izpētes/idejas stadijā.

Staublihttps://www.staubli.com/de/en/fluid-connectors.html
Metālapstrādes uzņēmums. Uzņēmums meklē metālapstrādes uzņēmumus, kuri spētu saražot alumīnija un vara detaļas liešanai un virpošanai.

Timm Technology https://www.timm-technology.com/en/
Aizsardzības tehnoloģiju risinājumi enerģētikas un ķīmijas sektoram. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas pārtikas, loģistikas un ķīmijas nozarē – tehnoloģija nodrošina uzliesmojuma riska novēršanu. Risinājums piemērots daudzām nozarēm, kuras strādā ar sprādzien bīstamiem materiāliem/vielām.

LACKFAhttps://www.lackfa.com/
Izolācijas materiālu ražotājs sildīšanas un dzesēšanas iekārtu, medicīnas un celtniecības nozarēm. Uzņēmums meklē sadarbības iespējas ar medicīnas iekārtu ražotājiem un siltumapgādes uzņēmumiem.

Ja ir interese par sadarbības iespējām ar kādu no augstākminētajiem uzņēmumiem, aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu: rita.elste@liaa.gov.lv